خانه مفاهیم پایه معرفی ارزهای دیجیتال میانگین تراکنش‌های تتر، از بیت‌کوین و پی‌پال پیشی گرفت

میانگین تراکنش‌های تتر، از بیت‌کوین و پی‌پال پیشی گرفت

میانگین تراکنش‌های تتر، از بیت‌کوین و پی‌پال پیشی گرفت
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

بر اساس گزارشات اخیر، میانگین تراکنش‌های روزانه تتر، از میانگین تراکنش‌های بیت‌کوین و پی‌پال نیز فراتر رفت.

به گزارش CoinMetrics، میانگین تراکنش‌های تتر در حدود یک هفته، به بیش از 3.55 میلیارد دلار رسیده است. در حالی که میانگین تراکنش‌های بیت‌کوین در همین بازه زمانی،  2.94 میلیارد دلار گزارش شده است. این آمار 20 درصد کمتر از تتر می‌باشد.

پس از شش ماه رشد سریع، سرانجام میانگین ارزش روزانه تتر بالاخره باعث تغییر قیمت بیت‌کوین شد چرا که همچنان بیشترین سهم را در تراکنش‌های بازار ارز‌های دیجیتال دارد. آماری که به روشنی این موضوع را بیان می‌کند، توسط صرافی غیر متمرکز (Uniswap) یونی سواپ، گرفته شده است. 

 

blockquote

طبق گزارش سه ماهه دوم PayPal، میانگین ارزش روزانه تراکنش‌های این کارت اعتباری، نیز کمتر از تتر بوده است.جان پاول کونینگ

blockquote

البته ممکن است مخالفت‌هایی نیز نسبت به آمار‌ها وجود داشته باشد زیرا تراکنش‌هایی که در paypal صورت می‌گیرند بر خلاف تراکنش‌های تتر، کاملا شفاف هستند. 

با توجه به آمار تراکنش‌های اخیر تتر، بزرگترین ارز ثابت بازار، با افزایش حجم معاملات چشمگیری همراه بوده و به 13 میلیارد دلار رسیده است. از ابتدای سال 2020، تتر 225٪ رشد داشته و به نظر می‌رسد که همین روند صعودی را پیش بگیرد.

تتر این رشد را به شرایط اقتصادی فعلی و مردمی که نسبت به سیستم های پیشین بد بین شده اند، مدیون است. این ارز، از این فرصت استفاده کرده و امنیت، کاربرد و مقاومت خود را بالا برده. نکته مهم این است که امروزه مردم به دنبال گزینه‌های دیگری برای سیستم‌های بانکی و پرداخت‌های خود هستند. 

در حال حاضر حدود دو سوم از کل تترها در اتریوم استفاده شده اند که این موضوع باعث گرانتر شدن اتریوم شده است. طبق گزارش پمپ بنزین‌ها، تتر دومین منبع پرداختی، با 8.6 میلیون دلار هزینه مصرف بنزین در طی سی روز گذشته است.

افزایش روزافزون هزینه‌های استفاده اتریوم باعث شده تا تتر بخشی از عرضه خود را به شبکه‌های سریعتر مانند OMG Network و شبکه‌های EOS و Tron منتقل کند.

میانگین تراکنش‌های تتر، از بیت‌کوین و پی‌پال پیشی گرفت

2
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
ارزش سهام پی‌پل پس از پذیرش بیت‌کوین، ۱۷ درصد افزایش یافته است! ارزش سهام پی‌پل پس از پذیرش بیت‌کوین، ۱۷ درصد افزایش یافته است!