خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ترون، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ترون، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ترون، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

با افزایش حجم معاملات در نمودار قیمت ترون، به نظر می‌رسد که توجه معامله گران به این آلتکوین جلب شده است. در چند روز گذشته نمودار حرکت صعودی خود را شروع کرده و این می‌تواند به معنای اتمام دوره بی رود باشد.

در حال حاضر میانگین متحرک‌های 20 و 50 روزه به سمت بالا متمایل شده اند و RSI هم در محدوده مثبتی قرار گرفته و این یعنی قدرت گاوها بیشتر از رقیب است.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ترون 7 ژانویه  (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ترون 7 ژانویه  (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر گاوها بتواند قیمت را بالای 0.03 دلار نگه دارند و نمودار قیمت بتواند از سد قیمت 0.032 دلار رد شود و بعد خط روند نزولی را هم پشت سر بگذارد، نیروی محرکه افزایش خواهد یافت و این می‌تواند منجر به تست سطح مقاومت 0.04 دلار شود.

شکسته شدن این سطح مقاومت سر سخت علامت مثبت بزرگی خواهد بود و می‌تواند باعث شود که نمودار به سمت تست دوباره قله تاریخی 0.0525 دلار حرکت کند. با توجه به اینکه RSI در حال شکست الگوی مثلث خود است، احتمال صعودهای بیشتر قیمت بیشتر از کاهش است.

اما از طرف دیگر اگر نمودار قیمت از سطوح کنونی و یا مقاومت 0.032 دلار به پایین برگردد، میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.029 دلار) می‌تواند به عنوان یک حمایت معتبر عمل کند. شکسته شدن این سطح حمایت به معنای قدرت دوباره خرس‌ها ست.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ترون 7 ژانویه  (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ترون 7 ژانویه  (18 دی) اختصاصی ارز سنتر

در چنین صورتی امکان سقوط نمودار تا خط روند صعودی خود افزایش می‌یابد. اگر نمودار از روی این خط جهش کند، چند روز حرکت بی روند قابل تصور است. ولی اگر نمودار به زیر آن کشیده شود، علامتی منفی خواهد بود و در چنین صورتی 0.022 دلار حمایت پیش روی نمودار خواهد بود.

تحلیل قیمت ترون، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل تکنیکال بیت کوین، پنجشنبه 18 دی تحلیل تکنیکال بیت کوین، پنجشنبه 18 دی