خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین ترامپ، بسته معیشتی جدید و افت قیمت بیت کوین!

ترامپ، بسته معیشتی جدید و افت قیمت بیت کوین!

ترامپ، بسته معیشتی جدید و افت قیمت بیت کوین!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یا به طور دقیق تر ترامپ، همچنان مانعی برای رشد قیمت بیت‌کوین و شکستن مقاومت آن است. قیمت بیت‌کوین به بازار‌های سنتی وابستگی تنگاتنگی دارد. 

همانطور که می‌دانید، ماه‌ها است که موضوع بسته‌های معیشتی برای مردم آمریکا، بسیار چالش برانگیز بوده است. امروز، رئیس جمهور ترامپ تصمیم گرفت پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری سال 2020، موضوع بسته‌های حمایتی دولتی را بررسی کند. پیش‌بینی می‌شود این امر منجر به افت قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر بازارهای اصلی شود.

 

blockquote

ما با پیشنهادی سخاوتمندانه 1.6 میلیارد دلار را به بسته‌های معیشتی اختصاص دادیم اما واکنش مجلس و نمایندگان چندان دلنشین نبوده و توقعات نابجایی دارند. دلیل رد کردن درخواست 2.4 میلیارد دلاری، تنها صلاح کشور و آینده مملکت بود.دونالد ترامپ

blockquote

رئیس جمهور ترامپ در توییت‌های بعدی گفت، موضوع بسته‌های حمایتی برای شهروندان پس از انتخابات بررسی خواهد شد و تا قبل از پیروزی او در این رقابت تصمیمی گرفته نخواهد شد. 

اوکه پیروزی خود را در این رقابت‌ها حتمی می‌داند، افزود:

بلافاصله پس از پیروزی من، یك لایحه حمایتی را تصویب خواهیم كرد كه بیشتر به تلاشگران كوچك آمریکایی و تجارت‌های نوپا تعلق می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: افزایش قیمت بیت کوین به 10380 دلار، ترامپ تهدید به سرکوب نظامی می کند! related_content

به دنبال این توئیت‌ها بازار‌های مالی و اقتصادی با افت قابل توجهی روبرو شدند. بازار سهام بطور قابل ملاحظه ای سقوط کرد و بیت‌کوین قبل از اینکه اندکی جهش کند، تقریباً 200 دلار افت کرد و در بازه قیمت 10،577 دلار ثابت ماند. این افت قیمتی برای بیت‌کوین نشان دهنده تاثیری است که بازار‌های سنتی و به طور کلی جامعه روی این ارز می‌گذارند.

ترامپ، بسته معیشتی جدید و افت قیمت بیت کوین!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
جک دورسی، مالک Square معادل 50 میلیون دلار بیت‌کوین خریداری کرد جک دورسی، مالک Square معادل 50 میلیون دلار بیت‌کوین خریداری کرد