خانه اخبار ارزها ورود توییتر به دنیای رمزارز

ورود توییتر به دنیای رمزارز

ورود توییتر به دنیای رمزارز
زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

امروز ما فقط از منظر تجاری یک شرکت اینترنتی نیستیم. شرکت اینترنتی می‌تواند چیزی را راه اندازی کند و در سراسر جهان در معرض عموم قرار بدهد.

خالق توییتر جک دورسی  از طرح تیم خود در دنیای رمزارز خبر می‌دهد

جک دورسی خالق توییتر و شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت تلفن همراه اسکوئر (Square)، در سخنرانی که قرار است چهاردهم ژوئن  در کنفرانس "TNW" انجام دهد، قرار است از طرح تیم جدید خود درباره‌ی ارتقای سطح کیفی بخش رمزارز در اسکوئر (Square) بگوید.

به گفته‌ی دورسی، به منظور ارائه زیرساخت برای پرداخت‌های اینترنتی بدون اصطکاک، رمزارز اسکوئر (Square Crypto) به شرکت پرداخت فیات افزوده خواهد شد. او می‌گوید که مقررات موجود، موانعی است که امیدوار است در آینده با بهبود زیرساخت‌های رمزارر مرتفع شود.

امروز ما فقط از منظر تجاری یک شرکت اینترنتی نیستیم. شرکت اینترنتی می‌تواند چیزی را راه اندازی کند و در سراسر جهان در معرض عموم قرار بدهد. در حقیقت برای پرداخت مبلغ باید به هر فروشگاه مراجعه کنید و به مقررات آن توجه کنید. برای این کار نیاز به باز کردن حساب در یک بانک محلی است. این یک فرایند خیلی کند در تمام فروشگاه‌های تازه تاسیس می‌باشد.جک دورسی

بیشتر بخوانید: بازگشت میلیارد دلاری: جنبه مثبت ارز دیجیتال فیسبوک "لیبرا"

تیم او در تلاش است فضای رمزارز را بر مبنای منبع باز برقرار کند. دورسی می‌گوید امنیت، عرضه‌ی پول و همچنین مسائل کم اهمیت تری مانند بررسی کد مقوله‌‌هایی هستند که بیت کوین با آن‌ها مواجه است و امیدوار است توسط تیم مورد نظر بررسی شوند.

طبق گزارشات، تیم طراحی شده متشکل از یک گروه کوچک با حضور چند مهندس رمزارز و یک طراح خواهد بود. دورسی قصد دارد مستقیما با تیم کار کند. اولین شخص معرفی شده برای تیم، استیو لی یکی از طراحان سابق گوگل است. دورسی همچنین در نقش یک طراح  می‌گوید که طرح بهتر باعث دسترسی بیشتر افراد غیر رسمی در فضای رمزارز می‌شود. 

این طراح وظیفه آموزش را عهده دار خواهد بود. این امر باعث می‌شود تا افراد عادی به راحتی بتوانند از آن به عنوان ابزاری روزمره برای پرداخت ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین استفاده کنند.

طبق گزارش‌هایی که کوین تلگراف قبلا ارائه کرده، اسکوئر (Square) به تازگی از طریق نرم افزار پرداخت مالی که آن را در ماه فوریه در اختیار کاربران گذشته  بیت کوین زیادی کسب کرده که این موضوع به خاطر ارائه همین نرم افزار بوده. بنابر اولین گزارشی که در سال ۲۰۱۹ میلادی در همین راستا منتشر شد، این شرکت نزدیک به ۸۳۰۰۰۰ دلار سود خالص از طریق بیت کوین کسب کرد.

ورود توییتر به دنیای رمزارز

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
کانال ارزهای دیجیتال، توسط یوتیوب به اتهام فعالیت های غیر قانونی ممنوع شد! کانال ارزهای دیجیتال، توسط یوتیوب به اتهام فعالیت های غیر قانونی ممنوع شد!