خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت یونی، 22 دسامبر (2 دی)

تحلیل قیمت یونی، 22 دسامبر (2 دی)

تحلیل قیمت یونی، 22 دسامبر (2 دی)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

قیمت یونی بعد از اینکه در روز 19 دسامبر، به قله 4.3 دلاری رسید، اصلاح را شروع کرد و بعد از تشکیل اسپایک، تا زیر سطح 61.8 درصدی فیبوناتچی (3.37 دلار) کشیده شد.

نمودار چهار ساعته UNI/USD بعد از سقوط تند خود، در نزدیکی سطح حمایت 3.26 دلار جهش کرد و حالا حرکت به سمت بالا شروع کرده است. البته خرس‌ها در حال حاضر از میانگین متحرک ساده 50 روزه (3.64 دلار) دفاع می‌کنند  این موضوع شاخ بلند کندل‌های 20 دسامبر مشخص است.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال یونی 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال یونی 22 دسامبر (2 دی) اختصاصی ارز سنتر

میانگین متحرک‌های 20 و 50 روزه در حال حاضر در حال تقاطع نزولی هستند و این RSI هم بعد از برخورد به سطح 30 درصد، حالا زیر خط میان و در سطح 42 درصد قرار دارد. این یعنی کنترل نمودار در دست خرس‌ها بوده ولی حالا کمی‌قدرت خود را از دست داده اند.

اگر نمودار قیمت بتواند سطوح مقاومت میانگین 20 و 50 روزه بعد خط روند نزولی را رد کند و در سطوح بالای آن تثبیت کند، حرکت به سمت قله کوتاه مدت 4.3 دلار ممکن خواهد شد. اگر این سطح مقاومت هم شکسته شود، صعود تا 4.5 و بعد 5.5 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

از طرف دیگر، اگر نمودار از روی هر یک از سطوح مقاومت ذکر شده به پایین برگردد و سطح حمایت 3.26 دلار را نیز رد کرده و در زیر آن تثبیت کند، سقوط تا سطح 100 درصدی فیبوناتچی (2.9 دلار) ممکن خواهد شد.

تحلیل قیمت یونی، 22 دسامبر (2 دی)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید! وزارت دادگستری به FBI: مقررات خود در رابطه ارز دیجیتال را بروزرسانی کنید!