خانه اخبار اخبار جهان بنیانگذار توکن YFI، سرپرستی Uniswap را می‌پذیرد

بنیانگذار توکن YFI، سرپرستی Uniswap را می‌پذیرد

بنیانگذار توکن YFI، سرپرستی Uniswap را می‌پذیرد
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

آندره کرونژ، بنیانگذار توکن YFI، خود را به عنوان سرپرست Uniswap معرفی کرده و امیدوار است که بتواند بر روی پروتکل‌های موجود، تأثیر بگذارد. 

کرونژ طی یک توئیت اعلام کرد که خدماتی همچون نمایندگی‌ها و واگذاری‌ها، رای‌گیری برون زنجیره‌ای و فشار‌های درون زنجیره‌ای را تسهیل خواهد کرد.   

 

blockquote

برای این کار نیازی به افزایش نقدینگی و تشویق افراد به سرمایه‌گذاری درUniswap، نیست. مطمئنم که امکان آن وجود دارد که اقتصاد مبتنی بر توکن و فرایند توزیع را مجددا ارزشیابی کرده و ارتقا دهیم. ما همچنین می‌توانیم به سازمان‌هایی مانند DAI و کوین sUSD، کمک کنیم. ما در آینده به یک حامی بزرگ برای رشد و توسعه جامعه تبدیل خواهیم شد.آندره کرونژ

blockquote

Uniswap، قصد دارد تا با روی کار آوردن یک پلتفرم جدید و با کیفیت، فرایند نمایندگی را تسهیل کند و در مورد مسائل حکومتی و دیگر موضوعات مهم، در این پلتفرم به گفتوگو بپردازند. لازم به ذکر است که با استفاده از این پلتفرم جدید، دارندگان توکن UNI، قادرند تا استاندارد‌های آن را بررسی کرده و با اطمینان بیشتری از آن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: توکن جدید صنعت دیفای، Compound شگفتی ساز شد! related_content

پس از اینکه کرونژ اعلام کرد که قصد پذیرفتن سرپرستی Uniswap را دارد، تعدادی از کاربران این سوال برایشان پیش آمد که آیا استخر‌های نقدینگی توکن UNI، شامل پشتیبانی از جفت ارز‌های YFI-ETH خواهد بود؟

وی در پاسخ گفت: در حال حاضر نه. چرا که این امر باعث جذب سرمایه‌گذاران YFI شده و ما را از هدفمان دور می‌کند. من معتقدم که ارزشگذاری‌های بیشتری وجود دارند که برای کل سیستم توکن UNI مورد استفاده قرار می‌گیرند. گزینه‌های بسیاری برای کمک به این اکوسیستم وجود دارند. مانند کمک به DAI و sUSD برای دستیابی به اهداف آنها. به طور کلی افزایش نقدینگی و تشویق افراد به سرمایه‌گذاری، موضوع مهمی نیست. چرا که نقدینگی یک بازار به همان روشی که افزایش می‌یابد می‌تواند در یک چشم بهم زدن، از بازار خارج شود.

در گذشته Yearn Finance از توزیع توکن‌های دولتی برای پلتفرم وام غیر متمرکز خود صرف نظر کرده بود. به همین دلیل کرونژ، مخالف سیستم‌های مالی غیر متمرکز و دیفای بود. هنگامی که Uniswap، توزیع رایگان توکن UNI را آغاز کرد، 13000 کاربر حدودا 400 عدد از این توکن را خریداری کردند. کمی بعد، صرافی‌های مطرحی مانند بایننس و OKEx این توکن را در لیست ارز‌های خود قرار دادند. به این ترتیب توکن UNI، در بین 20 ارز محبوب جهان قرار گرفت. 

بنیانگذار توکن YFI، سرپرستی Uniswap را می‌پذیرد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
حجم بازار Uniswap به 50 میلیارد دلار رسید! علت این افزایش چیست؟ حجم بازار Uniswap به 50 میلیارد دلار رسید! علت این افزایش چیست؟