خانه اخبار اخبار بلاک چین استفاده از سیستم بلاک چین برای فرایند رای گیری آنلاین هند

استفاده از سیستم بلاک چین برای فرایند رای گیری آنلاین هند

استفاده از سیستم بلاک چین برای فرایند رای گیری آنلاین هند
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

دولت Telangana در هند، قصد دارد برای سیستم رای گیری آنلاین خود، از فناوری بلاک چین استفاده و این پروژه را ملی سازی کند. 

دولت تلاگانا، در حال آزمایش بلاک‌چین و به کارگیری آن برای بهبود فرایند رای گیری آنلاین است. سخنرانی در سمینار آنلاین هند توسط اعضای کمیسیون رای گیری آنلاین، Tamil Nadu ژانس آنلاین حکومتی برگزار شد، Jayesh Ranjan مدیرکل بخش های اطلاعاتی پیشنهاد کرد که ابتدا این پروژه در مقیاس کوچک و به طور فردی صورت بگیرد و به تدریج گسترش یابد. اعضای کمیسیون الکترونیکی هند، وزارت IT و الکترونیکی،MyGov پلتفرم شهروندی هند و همچنین سران فناوری بلاک‌چین، در این سمینار آنلاین حضور داشتند.

به گزارش محلی هند، موضوع این سمینار، موارد استفاده فناوری بلاک‌چین در جهت ارتقای پلتفرم رای گیری آنلاین بوده است. به گفته Ranjan، دولت در پی متقاعد کردن گروه های کوچ تری مانند جامعه مدنی، همسایگان هند و انجمن های ورزشی، برای اجرایی کردن این پروژه می‌باشد. 

بیشتر بخوانید: اداره تحقیقات جنایی هند چهار سازنده‌‌ی ارز دیجیتال را دستگیر کرد related_content

بر اساس قابلیت های مشاهده شده این فناوری در طی آزمایشات متعدد، مشخص شد که سیر تکاملی این پروژه، صعودی بوده و به زودی دیگر نواحی کشور را نیز در بر خواهد گرفت. Ranjan بر این باور است که با نشان دادن پیشرفت های از پیش تعیین شده، میتوان فناوری بلاک چین را به سطح جهانی رساند. 

blockquote

این فناوری منحصر به فرد نیاز جامعه است. باید ثابت شود که استفاده از آن جبرانی برای نقص ها و کمبود های سیستم رای گیری آنلاین است. Jayesh Ranjan

blockquote

وی خاطر نشان کرد که استفاده از فناوری بلاک‌‌چین دشوار نیست. او برای اثبات نظر خود، نمونه ای از این روش به نام T-Chits را که برای مدیریت صندوق های چینی در ایالت، استفاده می‌شود، به اشتراک گذاشت. (صندوق chit یک نسخه هندی از طرح پس انداز و اعتبار است).

در طی 12 ماه اخیر، استفاده از این فناوری برای موارد مختلف، طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ماه می سال 2019، Cointelegraph گزارش داد که این کشور در نظر دارد خود را به عنوان مرکزی برای توسعه بلاکچین، معرفی کند.

استفاده از سیستم بلاک چین برای فرایند رای گیری آنلاین هند

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کمپانی (SpaceChain) تراکنش‌های چند امضایی را در فضا فراهم ساخت! کمپانی (SpaceChain) تراکنش‌های چند امضایی را در فضا فراهم ساخت!