خانه اخبار اخبار بلاک چین معرفی ارزشمندترین شرکت‌های مبتنی بر بلاک‌چین

معرفی ارزشمندترین شرکت‌های مبتنی بر بلاک‌چین

معرفی ارزشمندترین شرکت‌های مبتنی بر بلاک‌چین
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی Harun (هورون)، ریپل به عنوان ارزشمندترین شرکت مبتنی بر بلاک‌چین در بین سایر شرکت‌ها، برگزیده شد.

هورون، لیستی از برترین شرکت‌های جهانی، که ارزش یک میلیارد دلاری دارند را در سال 2020 منتشر کرد. در این میان شرکت‌های فناوری دانش بنیانی ظهور یافتند که با توجه به ارزش میلیارد دلاری که دارند، در لیست برترین‌ها قرار نگرفته‌اند.  

طی گزارشی تحت عنوان شرکت‌های برتر جهانی مبتنی بر بلاک‌چین که در سال 2020 منتشر شد، اعلام کرد که مجموعا 586 شرکت وجود دارد که بیش از 494 شرکت را در لیست 2019 قرار دارند. همچنین بیشترین تغییر ریپل، توسط صرافی بایننس شکل گرفته است. 

ارزش سهام بیت‌مین سقوط چشم‌گیری داشت

در سال گذشته شرکت بیت‌مین، ارزش 12 میلیارد دلاری خود را از دست داد و به 4 میلیارد دلار رسید. بر اساس گزارش هورون، این سقوط ناگهانی ارزش به دلیل عملکرد ضعیف این شرکت در مقایسه با رقیب خود یعنی شرکت Canaan بوده است. ریپل با سرمایه 10 میلیارد دلاری، اولین شرکت بر پایه بلاک‌چین جهان است که این آمار از سال گذشته تا کنون به واسطه رشد 5 میلیارد دلاری آن صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید: ریپل چیست؟ related_content

موسسه تحقیقاتی بلاک‌چین که توسط موسسه توسعه صنعت و اطلاعات چینی مدیریت می شود، هفدهمین شاخص ارزش‌گذاری فناوری‌های زنجیره‌ای جهانی را برگزار کرد. طبق این شاخص، EOS  به عنوان برترین پروژه بلاک‌چین برگزیده شد. درحالی که بیت‌کوین به عنوان بلاک‌چین پیشرو در این حوزه، با یک کاهش 3 رتبه‌ای، در رتبه 14 قرار گرفت.

معرفی ارزشمندترین شرکت‌های مبتنی بر بلاک‌چین

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
آشنایی با کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Legder Nano S) آشنایی با کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Legder Nano S)