خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت وی‌چین، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت وی‌چین، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت وی‌چین، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت وی‌چین از کف کوتاه مدت 24 دسامبر، موج صعودی خود را شروع کرد و در یک کانال صعودی و به صورت پله ای توانست در 6 ژانویه قله تاریخی جدیدی را در سطح 0.0322 دلار ایجاد کند. بعد از آن نمودار وارد فاز اصلاح شد و تا 100 درصد موج صعودی خود را اصلاح کرد.

دم بلند کندل ساعات پیش نشان می‌دهد که گاوها به شدت از کف کانال صعودی مذکر دفاع می‌کنند و این می‌تواند نشانه خوبی برای نمودار باشد. البته در حال حاضر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.027 دلار) شیب صعودی خود را از دست داده و RSI هم به زیر سطح میانی رفته و این یعنی گاوها قدرت خود را از دست داده اند.

اگر گاوها بتوانند نمودار را از EMA20 رد کرده و بالای آن تثبیت کنند، تست دوباره قله تاریخی ذکر شده در دستور کار نمودار قرار خواهد گرفت. شکسته شدن این قله می‌تواند نمودار را تا حوالی 0.04 دلار بالا ببرد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال وی‌چین 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال وی‌چین 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

از طرف دیگر، اگر گاوها نتوانند نمودار را از EMA20 رد کنند، فشار فروش افزایش خواهد یافت و این می‌تواند منجر به تست دوباره کف کانال شود. شکسته شدن کف کانال وضعیت نمودار را به نفع خرس‌ها تغییر خواهد داد.

اگر چنین اتفاقی بیافتد، سطح حمایت 0.018 دلار اولین حمایت معتبر پیش روی نمودار خواهد بود. اگر گاوها از این سطح دفاع کنند، نمودار می‌تواند دوباره به سمت سطوح بالای 0.025 دلار برسد. البته اگر جهش از روی این سطح حمایت قدرت کمی‌داشته باشد، چند روز حرکت بی روند نمودار محتمل خواهد شد.

تحلیل قیمت وی‌چین، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
حفاظت از بیت‌کوین حفاظت از بیت‌کوین