خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت وی‌چین، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت وی‌چین، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت وی‌چین، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بعد از اینکه نمودار قیمت وی‌چین در روزهای 6 و 7 ژانویه نتوانست سد 0.032 دلار را رد کند، اصلاح قیمت تا سطح حمایت 0.0213 دلار ادامه یافت. بعد از برخورد نمودار به این سطح، حرکت صعودی جدیدی شروع شد تا سطح مقاومت 0.032 دلار دوباره تست شود.

در حال حاضر نمودار نرخ برابری VET/USDT در یک کانال صعودی قرار گرفته و چندین بار نسبت به سقف و کف این کانال واکنش نشان داده است. میانگین متحرک ساده 50 کندله (0.025 دلار) بدون شیب است، ولی شیب مثبت میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.026 دلار) و قرارگیری RSI در بالای سطح 60 درصد یعنی در کوتاه کنترل نمودار در دست گاوها ست.

به احتمال زیاد نمودار قیمت بعد از برخورد با سقف کانال نزولی خود به پایین بر می‌گردد، ولی اگر گاوها با EMA20 جلوی کاهش قیمت بیشتر را بگیرند، تست دوباره سطح مقاومت 0.032 دلار در دستور کار نمودار قرار می‌گیرد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال وی‌چین 18 ژانویه (29 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال وی‌چین 18 ژانویه (29 دی) اختصاصی ارز سنتر

از طرف دیگر، اگر نمودار قیمت بعد از برخورد به سقف کانال، به پایین برگشته و EMA20 را هم رد کند، کف کانال می‌تواند سطح حمایتی معتبر برای نمودار باشد. اما اگر این سطح حمایت هم شکسته شد، سطح حمایت 0.0213 دلار پیش روی نمودار خواهد بود.

جهش نمودار از روی این سطح حمایت بسیار محتمل است. اگر این اتفاق بیوفتد، حرکت نوسانی بین دو سطح 0.0213 و 0.032 دلار برای چند روز دیگر ادامه خواهد یافت. لازم به ذکر است که شکست سطح حمایت 0.0213 دلار به معنای شروع روند نزولی خواهد بود. در چنین حالتی سطح حمایت 0.018 دلار هم می‌تواند یک حمایت معتبر برای کاهش قیمت باشد.

تحلیل قیمت وی‌چین، 18 ژانویه (29 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد! صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد!