خانه اخبار اخبار جهان فرایند پیگیری وال مارت از طریق وی چین تور

فرایند پیگیری وال مارت از طریق وی چین تور

فرایند پیگیری وال مارت از طریق وی چین تور
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

شعبه‌ی شرکت پخش مواد غذایی والمارت در چین قصد دارد قابلیت پیگیری سفارش غذا از طریق زنجیره تامین توسط وی چین تور را برای کاربران فعال کند. این خبر در ۲۵ ژوئن منتشر شد.

والمارت فرایند پیگیری از طریق وی چین تور را فعال می‌کند

طبق این خبر، پلتفرم ردیابی بلاک چین والمارت شعبه‌ی چین (WCBTP) قصد دارد با شرکت‌های والمارت چین، وی چین، دفتر مشاوره و برنامه‌ ریزی کوپر (PwC)، شرکت دامپروری مغولستان، فروشگاه زنجیره‌ای چین و انجمن پشتیبانی پرداخت بیمه همکاری کند. WCBTP در سمینار سیستم اطلاع رسانی هفتگی امنیت محصولات در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. این محصول به طور مشترک توسط شعبه‌ی والمارت در چین و CCFA در پکن سازماندهی شد. 

شعبه‌ی والمارت در چین پیش از این از ۲۳ خط تولید رونمایی کرد که سیستم آن‌ها را رهگیری می‌کند و قصد دارد ۱۰۰ محصول دیگر به آن‌ها اضافه کند تا دسته بندی محصولات به بیش از ده ردیف برسد. مطبوعات ادعا می‌کنند این شرکت انتظار دارد فروش حاصل از سیستم رهگیری بسیار زیاد باشد:

انتظار می‌رود سیستم رهگیری والمارت ۵۰ درصد از حساب‌های کاربری گوشت تازه، ۴۰ درصد از حساب‌های کاربری سبزیجات و ۱۲.۵ درصد از حساب‌‌های کاربری غذاهای دریایی را رهگیری کند.وال مارت چین

بیشتر بخوانید: ۸ تا از بهترین منابع برای مطالعه تکنولوژی بلاک چین

وی چین (‌‌VeChain) یکی از شرکت‌های حاضر در فهرست ۱۹۷ شرکتی است که مجوز مدیریت فضای مجازی را به عنوان ارائه دهنده‌ی خدمات بلاک چین در کشور چین دریافت کرده است.

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، والمارت با توزیع تکنولوژی لجر (DLT) غریبه نیست. در اکتبر ۲۰۱۶، والمارت با شرکت IBM شروع به همکاری کرد تا بلاک چین را به منظور شناسایی و علامت گذاری غذاهای نقص دار در سیستم خود راه اندازی کند. 

از آن موقع به بعد، والمارت حق انحصار در حوزه‌ی توزیع از قبیل رهگیری گوشت در چین، پهپادهای تحویل دهنده، غذاهای حاضری، و تحویل هوشمند در ایالت متحده را در اختیار گرفته است.

فرایند پیگیری وال مارت از طریق وی چین تور

1
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
دفتر کل توزیع شده (DLT) چیست؟ دفتر کل توزیع شده (DLT) چیست؟