خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است

دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است

دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

تایلر و کامرون وینکلووس، طرفداران بیت کوین و موسسین پلتفرم معاملاتی Gemini طی مصاحبه اخیر با پیتر مک کورماک (Peter McCormack)، گفتند که بیت کوین، سرانجام به 500000 دلار می‌رسد.

تایلر در 23 اکتبر (2 آبان) به مک کورماک گفت:

 

blockquote

سوال ما این نیست که آیا به 500000 دلار می‌رسد، بلکه با چه سرعتی می‌رسد سوال است. محدودیت بازار طلا و تخصیص تئوری بانک مرکزی را نیز باید در نظر گرفت. کامرون خاطرنشان کرد: من به نوعی ادعا می‌کنم که رقم 500،000 دلار برای بیت کوین در واقع بسیار محافظه کارانه است و بازی حتی در واقع شروع نشده است.

blockquote

به نظر می‌رسد ورود MicroStrategy و سایرین که مقدار قابل توجهی بیت کوین را برای ذخایر خزانه خود خریداری می‌کنند نشان می‌دهد که بازار در حال تغییر است. اگر هر شرکت 100 یا 500 بیت کوین بخرد، اگر بانک‌های مرکزی شروع به عرضه آن کنند چه؟ کامرون افزود:.

 

blockquote

این حتی شروع نشده است و اینگونه مقایسه كرد كه بیت کوین در یك بازی بیس بال 9 مرحله‌ای در انتهای مرحله اول قرار دارد. وال استریت هنوز وارد نشده است. موسسات در حال حاضر در بیت کوین نیستند. در دهه گذشته یک پدیده خرده فروشی بوده است. بنابراین وال استریت در این باره صحبت می‌کند ، آنها از بیت کوین مطلع هستند ، اما از نظر ما در واقع درگیر آن نیستند ، ولی در حال انجام است.

blockquote

اساس مصاحبه، گزارشی از تایلر و کامرون بود که در آگوست سال 2020 (شهریور 99) منتشر شد، با عنوان: پرونده‌ای با قیمت 500 هزار دلار بیت کوین. کامرون در مصاحبه با مک کورماک گفت که در ژانویه 2020 (بهمن 98) ساخت این گزارش را آغاز کردند.

کامرون توضیح داد:

 

blockquote

ما به این فکر کردیم که دولت با دلار آمریکا چه کار کرده است همچنین فروشگاه های سنتی با ارزش چه کار کرده اند.

blockquote

این دوقلوها در ماه مارس (فروردین) هنگامی که COVID شیوع جهانی پیدا کرد، کار تهیه گزارش را متوقف کردند. آنها چندین ماه بعد پس از ارزیابی تغییرات اقتصادی ایجاد شده توسط ویروس، تهیه مقاله را از سر گرفتند.تایلر گفت که او و برادرش از سال 2012 شروع به خرید BTC کردند.

بخشی از منطق گزارش از ارزیابی عملکرد دارایی در میان اقتصاد پیرامون دهه گذشته بود. در حالی که تعداد فزاینده ای از پیش بینی‌های صعودی برای بیت کوین در طول سال 2020 منتشر شده است، برخی همچنان مشکوک هستند مانند اشکال طلا پیتر شیف.

دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مکس کایزر: اگر بایدن در انتخابات پیروز شود قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت مکس کایزر: اگر بایدن در انتخابات پیروز شود قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت