خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین اولین فرد پولدار جهان: با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارم!

اولین فرد پولدار جهان: با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارم!

اولین فرد پولدار جهان: با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارم!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میهن بلاکچین میهن بلاکچین

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا و اولین فرد پولدار جهان در جواب نویسنده کتاب پرفروش میلیاردرهای بیت کوین گفته است که او هم با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارد

Ben Mezrich نویسنده کتاب میلیاردرهای بیت کوین که در مورد برادران وینکلوس نوشته شده در توییتی نوشت که “دیگر هیچوقت پیشنهاد دریافت حقوق به صورت بیت کوین را رد نخواهم کرد”. ایلان ماسک اولین فرد ثروتمند دنیا در پاسخ به این توییت نوشت “من هم همینطور!”. اما تا کنون جزئیاتی از اینکه او پیشنهاد پرداخت حقوق به صورت بیت کوین را رد کرده باشد موجود نیست.

 

ایلان ماسک همیشه به بیت کوین علاقه‌مند بوده است. ارز دیجیتال مورد علاقه مدیر عامل تسلا دوج کوین DOGE است. با این حال در هفته‌های گذشته در توییتر خود نوشت که کلمه نجات او, بیت کوین است. سال گذشته دقیقا برعکس این اظهار نظر را مطرح کرده بود. ماسک قبل از این نیز اعلام کرده بود که دوست دارد اتریوم هم داشته باشد.

پرچمدار ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته رکورد قیمت خود را بعد از چند مرتبه جابجایی قیمت به کانال ۴۲،۰۰۰ دلار رسانده است. البته بعد از یک اصلاح هم اکنون به قیمت ۴۰،۸۵۷ دلار معامله می‌شود.

اولین فرد پولدار جهان: با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارم!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
روانشناسی ترید در ارز دیجیتال | فصل اول مقدمات ترید روانشناسی ترید در ارز دیجیتال | فصل اول مقدمات ترید