خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت استلار، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت استلار، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت استلار، 26 اکتبر (5 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

استلار لومنس (XLM) در چند روز گذشته چندین مرتبه به سطوح بالای سطح مقاومت 0.084584 دلار دست یافته ولی گاوها نتوانسته‌اند از این فرصت استفاده کنند و حرکت صعودی بعدی را شروع کنند. این نشان‌دهنده آن است که خرس‌ها از این سطح دفاع می‌کنند.

البته شیب صعودی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.080 دلار) و در محدوده مثبت بودن RSI نشان‌دهنده برتری گاوها نسبت به خرس‌ها ست.

اگر گاوها بتوانند نمودار قیمت را از محدوده مقاومتی 0.084584 تا 0.087753 دلار رد کنند، نمودار نرخ برابری قیمت XLM/USD یک الگوی بازگشتی کف گرد را تکمیل خواهد کرد. این الگوی بازگشتی هدف احتمالی 0.102327 دلاری دارد.

برخلاف این نظریه، اگر نمودار از سطوح کنونی به پایین برگردد و به زیر EMA20 کشیده شود، نشان‌دهنده آن خواهد بود که گاوها برتری خود را از دست داده‌اند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت استلار 26 اکتبر

نمودار به زیر خط حمایت الگوی مثلث کشیده شد ولی خرس‌ها نیز نتوانستند از این فرصت بهره‌ای ببرند. در حال حاضر گاوها تلاش می‌کنند که قیمت را به داخل مثلث بازگردانند.

اگر موفق شوند، نمودار می‌تواند تا خط مقاومت الگوی مثلث جهش کند. شکست این خط مقاومت و تثبیت در سطوح بالای آن می‌تواند یک حرکت صعودی جدید را شروع کند.

برخلاف این نظریه اگر خرس‌ها قیمت را در سطوح زیر خط حمایت مثلث تثبیت کنند، جو بازار ضعیف و منفی خواهد شد و ممکن است که نمودار تا 0.079 و حتی پایین‌تر سقوط کند.

تحلیل قیمت استلار، 26 اکتبر (5 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند