خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت مونرو، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت مونرو، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت مونرو، 16 نوامبر (26 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

مونرو (XMR) بعد از قله 26 اکتبر خود در حال اصلاح قیمت بوده است. گاوها در 10 نوامبر توانستند نمودار را از خط روند نزولی رد کنند و در حال حاضر هم تلاش دارند تا قیمت را از محدوده مقاومتی 118.10 تا 120.7773 دلار رد کنند.

اگر در این ماموریت موفق شوند، نمودار نرخ برابری قیمت مونرو XMR/USD می‌تواند تا 128 دلار صعود کند و اگر این سطح هم شکسته شود، جهش قیمت می‌تواند تا 139.2885 دلار ادامه یابد. میانگین متحرک نمایی 10 روزه (115 دلار) بدون شیب شده و RSI هم به زیر سطح میانی کشیده شده و این نشان‌دهنده کاهش فشار فروش است.

حال اگر نمودار قیمت از روی سطوح کنونی یا محدوده مقاومتی پیش روی خود به پایین برگردد و بعد به زیر 110 دلار کشیده شود، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند قیمت را تا 104 دلار هم پایین بیاورد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت مونرو 16 نوامبر (26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت مونرو 16 نوامبر (26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

نمودار 4 ساعته یک الگوی مثلث صعودی را نشان می‌دهد که با شکست سطح مقاومت 118.10 دلار و تثبیت بالای آن، کامل می‌شود. این الگوی صعودی هدف قیمت 132.90 دلاری دارد.

از طرف دیگر اگر خرس‌ها قیمت را به زیر خط حمایت این مثلث بکشانند، این الگوی صعودی را نقض خواهد شد و می‌تواند قیمت را تا 110 دلار به پایین بکشد.

هر دو میانگین متحرک بدون شیب شده‌اند و RSI هم درست بالای سطح میانی است و این تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد. خروج صعودی یا نزولی از این الگوی مثلث می‌تواند حرکت روند‌دار کوتاه مدت بعدی را شروع کند.

تحلیل قیمت مونرو، 16 نوامبر (26 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین