خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت مونرو، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت مونرو، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت مونرو، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

سقوط تند قیمت مونرو در اول ژانویه، در روز 5 ژانویه و توسط کف کانال صعودی ماژور نمودار متوقف شد و از آن زمان به بعد نمودار حرکت صعود خود را شروع کرد. در حال حاضر، گاوها در تلاش هستند که قیمت را به سطح 170 دلار برسانند و باز هم سقف کانال را مورد تست قرار دهند.

در حال حاضر جهش قیمت‌های چند روز گذشته باعث شده که میانگین متحرک نمایی 20 کندله (144.7 دلار) شیبی صعودی داشته باشد و میانگین متحرک ساده 50 کندله (139.9 دلار) هم چرخش به سمت بالا را شروع کرده است. شاخص قدرت نسبی هم به محدوده بیش خرید نزدیک شده و این موارد برتری گاوها نسبت به خرس‌ها را نشان می‌دهد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال مونرو 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال مونرو 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

از طرف دیگر، نمودار نرخ برابری XMR/USDT یک الگوی مثلث متقارن را ایجاد کرده که جهش امروز باعث شکست آن شده است. این علامت هم می‌تواند تایید کننده صعودی‌های آتی نمودار باشد.

اگر نمودار قیمت بتواند از سطح مقاومت 169 دلار عبور کند و مثل گذشته با سقوط آزاد روبرو نشود، می‌توان انتظار تست دوباره سقف کانال را داشت. البته این امر نیازمند افزایش حجم معاملات و تثبیت قیمت در نزدیکی این مقاومت است.

از طرف دیگر، اگر نمودار از سطوح کنونی و یا سطح مقاومت 169 دلار به پایین برگردد، این EMA20 است که می‌تواند مانع از تکرار سقوط 1 ژانویه شود. در صورت شکسته شدن حمایت EMA20 می‌توانیم انتظار سقوط دوباره قیمت تا کف کانال را داشته باشیم. اگر نمودار کف کانال را بشکند، علامت منفی بسیار بزرگی خواهد بود. در چنین حالتی سطح حمایت 120 دلار پیش روی نمودار است و شکسته شدنش باعث سقوط قیمت تا 95 دلار خواهد شد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت مونرو 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت مونرو 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

توصیه می‌کنم که معامله گران به شدت حرکات قیمت نمودار را زیر نظر بگیرند و با تعیین حد ضرر مناسب از سودهای به دست آمده خود محافظت کنند. سطح مقاومت 169 دلار، اهمیت بسیار بالایی دارد و شکسته شدنش می‌تواند منجر به صعودهای بزرگ قیمت شود.

تحلیل قیمت مونرو، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر ارشد ریپل: بانک ها می توانند استیبل کوین ها را بر روی پلتفرم XRPL صادر نمایند! مدیر ارشد ریپل: بانک ها می توانند استیبل کوین ها را بر روی پلتفرم XRPL صادر نمایند!