خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت مونرو، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت مونرو، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت مونرو، 12 دسامبر (22 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

از جمله آلتکوین هایی که هنوز وارد اصلاح نشده و روند صعودی خوبی دارد، مونرو است. از آپریل امسال نمودار قیمت مونرو در یک کانال صعودی قرار داشته و در این مدت همواره بین سقف و کف این کانال خرید و فروش شده است.

بعد از جهش پر قدرت نمودار در روز 26 نوامبر از کف این کانال، نمودار نرخ برابری XMR/USD از روی میانگین متحرک نمایی (131 دلار) عبور کرد و از آن زمان تاکنون گاوها اجازه نداده اند که کندل روزانه زیر این میانگین متحرک بسته شود.

EMA20 شیب صعودی دارد و شاخص قدرت نسبی RSI هم در حال ورود به محدوده بیش خرید است و این برتری گاوها را نشان می دهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت مونرو 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت مونرو 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

کندل روزانه 24 نوامبر نشان می دهد که گاوها با رسیدن نمودار به سقف کانال به سرعت شروع به ثبت می کنند. اگر نمودار قیمت بتواند از سطح مقاومت 150 دلار عبور کرده و بالای آن بسته شود، حرکت به سمت سقف این کانال ممکن خواهد شد.

از طرف دیگر، اگر نمودار از سطوح کنونی به پایین برگردد و در زیر EMA20 بسته شود، اولین حمایت پیش روی نمودار میانگین متحرک ساده 50 روزه (124.8 دلار) خواهد بود. اگر حمایت SMA50 نیز شکسته شود، حرکت نزولی می تواند تا کف نمودار و حوالی 105 دلار ادامه یابد.

تحلیل قیمت مونرو، 12 دسامبر (22 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
میکرو استراتژی برای خرید بیت‌کوین 650 میلیون دلار اوراق قرضه فروخته است! میکرو استراتژی برای خرید بیت‌کوین 650 میلیون دلار اوراق قرضه فروخته است!