خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت ریپل، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت ریپل، 17 اکتبر (26 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

قیمت ریپل (XRP) به زیر میانگین متحرک‌ها کشیده شد و حالا در حال نزدیک شدن به سطح حمایت حیاتی 0.2295 دلار است. با اینکه نمودار این آلتکوین یک الگوی سر و شانه معکوس را ایجاد کرده ولی گاوها نتوانستند قیمت را از خط گردن 0.26 دلار رد کنند و در نتیجه این الگو تکمیل نشد.

تحرکات قیمت کنونی یک نمونه عالی برای این نکته مهم است که معامله‌گران چرا باید تا تکمیل یک الگو صبر کنند و بعد معامله خود را شروع کنند. خرید از روی پیشبینی به راحتی می‌تواند منجر به ضرر در معامله شود.

نمودار نرخ برابری قیمت XRP/USD در حال حاضر بین سطوح 0.2295 و 0.26 دلار به صورت بدون روند داد و ستد می‌شود، بنابراین احتمالا گاوها در سطوح نزدیک خط حمایت این محدوده شروع به خرید خواهند کرد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 17 اکتبر

اگر گاوها بتوانند نمودار قیمت را از سطح مقاومت 0.26 دلار رد کنند و یا خرس‌ها بتوانند آن را به زیر 0.219712 دلار بکشانند، احتمالا یک حرکت روند‌دار شروع خواهد شد.

تحلیل قیمت ریپل، 17 اکتبر (26 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند