خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 16 نوامبر (26 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

الان حدود دو ماه است که ریپل (XRP) در یک محدوده بی روند بین 0.23 تا 0.26 دلار نوسان می‌کند. اما این محدوده در روز 13 نوامبر با خروج پرقدرت از سقف 0.26 دلار شکسته شد. البته بعید است که خرس‌ها بدون مقاومت تسلیم شوند.

مقابله گاوها و خرس‌ها می‌تواند منجر به برگشت نمودار و نزدیک شدن آن به سطح 0.26 دلار شود. اگر گاوها از کاهش قیمت بیشتر جلوگیری کنند و نمودار این سطح را به یک حمایت تبدیل کنند، نشان‌دهنده آن است که معامله‌گران تمایل به خرید دارند چون انتظار دارند قیمت این آلتکوین در آینده بالاتر برود.

میانگین متحرک نمایی 10 روزه (0.258 دلار) رو به بالا ست و RSI هم در محدوده مثبتی قرار گرفته و این برتری گاوها را نشان می‌دهد . هدف بعدی نمودار در چنین حالتی 0.30 دلار می‌باشد.

برخلاف این نظریه، اگر خرس‌ها نمودار نرخ برابری قیمت ریپل XRP/USD را به زیر 0.26 دلار بکشانند، می‌تواند برخی از گاوهای پرقدرت را مجبور به خروج و بستن پوزیشن‌های خود کند.

فروش پانیک ایجاد شده به خاطر این اتفاق می‌تواند نمودار قیمت را به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (0.248 دلار) کشانده و آن را برای چند روز دیگر در حالت بی‌روند نگاه دارد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال فیمت ریپل 16 نوامبر (26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال فیمت ریپل 16 نوامبر (26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

میانگین متحرک‌ها در نمودار چهار ساعته به سمت بالا متمایل شده اند و RSI هم بالای سطح 59 درصدی است و این یعنی کنترل نمودار در دست گاوها ست.

اگر نمودار از سطوح کنونی جهش کند، نشان‌دهنده آن خواهد بود که گاوها در سطح EMA10 از کاهش قیمت جلوگیری می‌کنند و این صعودی شدن جو بازار را نشان می‌دهد.

برخلاف این نظریه، اگر خرس‌ها قیمت را به زیر EMA10 بکشانند، تست دوباره سطح 0.26 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت. اگر این سطح شکسته شده و نمودار در زیر آن تثبیت کند، نشان‌دهنده تمایل خرس‌ها به قدرت نمایی خواهد بود.

تحلیل قیمت ریپل، 16 نوامبر (26 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین