خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت ریپل، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت ریپل، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

با اینکه ریپل (XRP) در روز 15 اکتبر به زیر میانگین متحرک‌ها کشیده شد، ولی خرس‌ها نتوانستند از این برتری استفاده کنند و قیمت را به زیر سطح کف محدوده با قیمت 0.2295 دلار بکشانند. این نشان‌دهنده کمبود فروشندگان در قیمت‌های پایین‌تر است.

در حال حاضر گاوها قیمت را دوباره به سطوح بالای میانگین متحرک‌ها رسانده‌اند. اگر بتوانند نمودار را در قیمت‌های پایین‌تر تثبیت کنند، بار دیگر تلاش خواهند کرد تا سطح مقاومت 0.26 دلار را بشکنند.

شکست این سطح مقاومت و بسته شدن کندل روزانه بالای این سطح می‌تواند روند صعودی جدیدی را شروع کند که تا 0.2905 و بعد 0.303746 دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 20 اکتبر

البته میانگین متحرک‌های بدون شیب و سطح میانی RSI نشان‌دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا ست. اگر نمودار نرخ برابری قیمت XRP/USD از سطوح کنونی و یا سطح 0.26 دلار به پایین برگردد، احتمالا حرکت بی‌روند برای چند روز دیگر هم ادامه خواهد یافت.

تحلیل قیمت ریپل، 20 اکتبر (29 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند