خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 15 دسامبر (25 آذر)

تحلیل قیمت ریپل، 15 دسامبر (25 آذر)

تحلیل قیمت ریپل، 15 دسامبر (25 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

گاوها تاکنون نتوانسته اند قیمت ریپل را از مقاومت میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.53 دلار) رد کنند و قیمت هم در روز 12 دسامبر به زیر 0.485419 دلار کشیده شد. البته گاوها جلوی کاهش بیشتر قیمت را گرفتند و حالا هم قصد دارند که قیمت این آلتکوین را به بالای 0.50 دلار برسانند.

البته نبود یک جهش پرقدرت نشان‌دهنده آن است که خرس‌ها به شدت تمایل به فروش دارند. اگر قیمت در زیر سطح 0.4850 دلار تثبیت کند، نمودار نرخ برابری XRP/USD می‌تواند اصلاح خود را ادامه داده و تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (0.41 دلار) سقوط کند.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 15 دسامبر (25 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 15 دسامبر (25 آذر) اختصاصی ارز سنتر

EMA20 اندکی به سمت پایین متمایل شده و RSI هم در محدوده منفی است و این یعنی خرس‌ها تلاش دارند که کنترل نمودار را به دست بگیرند. حال اگر قیمت از روی سطوح کنونی جهش کند و به بالای EMA20 برسد، این دیدگاه منفی نقض خواهد شد.

تحلیل قیمت ریپل، 15 دسامبر (25 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند! بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند!