خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 24 اکتبر (3 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 24 اکتبر (3 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 24 اکتبر (3 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

ریپل (XRP) در روز 21 اکتبر تلاش کرد تا به بالای محدوده 0.2295 تا 0.26 دلار راه یابد ولی گاوها باز هم نتوانستند کندل روزانه را بالای سطح 0.26 دلار ببندند. این یعنی تقاضا در قیمت‌های بالاتر کم می‌شود.

عدم موفقیت نمودار نرخ برابری قیمت XRP/USD در شکست سقف این محدوده می‌تواند باعث ثبت سود معامله‌گران شود. اگر قیمت به زیر میانگین متحرک‌ها کشیده شود، نشان‌دهنده آن خواهد بود که حرکت نوسانی و بی‌روند تا چند روز دیگر هم ادامه خواهد یافت.

برخلاف این نظریه اگر نمودار از روی سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.24 دلار) جهش کند، گاوها دوباره تلاش خواهند کرد تا قیمت را از محدوده مقاومتی 0.26 تا 0.265763 دلار رد کنند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 24 اکتبر

با شکست این محدوده مقاومتی و بسته شدن کندل روزانه در سطوح بالای آن، یک الگوی سر و شانه معکوس تکمیل خواهد شد که می‌تواند منجر به شروع روند صعودی جدیدی با هدف احتمالی 0.30 دلار شود.

تحلیل قیمت ریپل، 24 اکتبر (3 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است