خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ریپل، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ریپل، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

خرس‌ها باز هم از سطح مقاومت 0.38 دلار دفاع کردند و اجازه ندادند که خروج صعودی نمودار قیمت ریپل از الگوی مثلث متقارن به سطوح بالاتری برسد. بعد از تشکیل یک الگوی دو قله، نمودار حالا به زیر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.30 دلار) کشیده شده است.

البته ساعاتی پیش گاوها از خط روند نزولی مثلث مذکور دفاع کردند و حالا اندکی فشار فروش کمتر شده ولی با اینحال گاوها در رساندن قیمت در سطوح بالای 0.30 دلار، با مشکل مواجه شده اند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ریپل 11 ژانویه (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ریپل 11 ژانویه (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

در حال حاضر EMA20 چرخش به سمت پایین را شروع کرده و RSI هم به زیر سطح میان رسیده و این یعنی خرس‌ها در کوتاه مدت برتری را به دست گرفته اند.

اگر گاوها حرکت صعودی کنونی خود را ادامه دهند و بتوانند سطح مقاومت EMA20 و 0.31 دلار را رد کنند، تست دوباره سطح مقاومت پر اهمیت 0.38 دلار ممکن خواهد شد. اگر چنین اتفاقی بیافتد، حرکت به سمت 0.45 و بعد 0.6 دلار در دستور کار نمودار قرار خواهد گرفت.

از طرف دیگر، اگر جهش کنونی نمودار با دفاع خرس‌ها روبرو شود و نمودار نرخ برابری XRP/USDT نتواند به سطوح بالای EMA20 برسد و خط روند نزولی را بشکند، سقوط تا 0.21 دلار محتمل خواهد بود. اگر چنین اتفاقی بیافتد، به احتمال زیادی نمودار در محدوده 0.21 تا 0.3 دلار گیر خواهد کرد و این محدوده می‌تواند برای مدت زیادی حرکت نمودار را بی روند کند.

البته اگر گاوها نتوانند از سطح حمایت 0.21 دلار دفاع کنند، فشار فروش شدت جدیدی خواهد گرفت و ای نمی‌تواند قیمت را تا کف کوتاه مدت 0.17255 دلار پایین بیاورد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 11 ژانویه (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 11 ژانویه (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

البته ریپل از صعود بازار جا مانده و با توجه به نزول قیمت کنونی بیت‌کوین، اگر با افزایش مارکت کپ مواجه شویم، یعنی فصل آلتکوین‌ها شروع شده و این می‌تواند باعث رشد قیمت ارزهای دیگری مثل ریپل شود.

تحلیل قیمت ریپل، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
جابجایی 500 میلیون دلار بیت کوین توسط یک نهنگ جابجایی 500 میلیون دلار بیت کوین توسط یک نهنگ