خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 14 ژانویه (25 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ریپل، 14 ژانویه (25 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ریپل، 14 ژانویه (25 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت ریپل در چند روز گذشته زیر سطح مقاومت 0.31 دلار در حال کف سازی است و این نشانه مثبتی است و خبر از احتمال بالای صعودهای آتی می‌دهد. گاوها در این سه روز چند بار برای رساندن قیمت در سطوح بالای این مقاومت تلاش کردند ولی ناموفق بوده اند.

خبر خوب این است که در کاهش قیمت‌ها، نمودار به زیر خط روند نزولی خود کشیده نشده و این احتمال حرکت صعودی نمودار و رسیدن قیمت به 0.38 دلار را بیشتر می‌کند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ریپل 14 ژانویه (25 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ریپل 14 ژانویه (25 دی) اختصاصی ارز سنتر

در حال میانگین متحرک نمایی 20 کندله (0.29 دلار) کاملا بدون شیب شده و RSI هم روی سطح میانی قرار دارد و این بازار بی روند و تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد. در چنین حالتی میانگین متحرک‌ها خاصیت حمایت/مقاومتی خود را از دست می‌دهند و نمی‌توان سیگنالی از آن‌ها گرفت.

اگر گاوها بتوانند قیمت را از سد 0.31 دلار رد کنند، نیروی محرکه باز هم افزایش خواهد یافت و این باعث جهش تا زیر 0.38 دلار می‌شود. سطح مقاومت 0.38 دلار از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که در سه مرتبه قبلی جلوی افزایش قیمت را گرفته است.

اگر این سطح مقاومت بشکند و گاوها بتوانند نمودار را بالای این سطح نگه دارند، حرکت به سمت 0.5 و بعد 0.6 دلار ممکن خواهد شد. البته لازمه چنین جهشی تثبیت چند روزه نمودار در بالای سطح مقاومت 0.38 دلار است.

اما از طرف دیگر اگر نمودار قیمت نتواند از سطح مقاومت 0.31 دلار رد شود و خط روند نزولی هم نقض یا شکسته شود، نمودار نرخ برابری XRP/USDT برای مدتی در محدوده 0.21 تا 0.31 دلار نوسانات بی روند خواهد داشت.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 14 ژانویه (25 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 14 ژانویه (25 دی) اختصاصی ارز سنتر

حالا گر خرس‌ها بتوانند قیمت را به زیر سطح حمایت 0.21 دلار کشانده و چند روز در زیر آن تثبیت کنند، موج نزولی جدیدی شروع خواهد شد که هدف‌های 0.17255 و بعد 0.14 دلاری دارد.

تحلیل قیمت ریپل، 14 ژانویه (25 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
هزاران بازرگان دیگر قادر به پذیرش XRP نخواهند بود هزاران بازرگان دیگر قادر به پذیرش XRP نخواهند بود