خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 26 اکتبر (5 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

با اینکه ریپل (XRP) هنوز حرکت صعودی خود را شروع نکرده، ولی نمودار قیمت یک الگوی سر و شانه معکوس را ایجاد کرده که با شکسته شدن سطح مقاومت 0.26 دلار و تثبیت بالای آن تکمیل خواهد شد.

اگر چنین اتفاقی بیافتد، نمودار نرخ برابری قیمت XRP/USD می‌تواند نیروی محرکه خود را افزایش داده و تا 0.30 دلار بالا برود. تداوم حرکت پله‌ای صعودی بعد از دره 23 سپتامبر، نشان‌دهنده برتری اندکی گاوها نسبت به خرس‌ها ست.

اگر نمودار قیمت از روی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.249 دلار) و یا خط روند صعودی جهش کند، گاوها تلاش خواهند کرد تا سطح مقاومت سرسخت 0.26 دلار را رد کنند.

حال اگر خرس‌ها قیمت را از خط روند صعودی هم رد کنند، این دیدگاه مثبت، منفی خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند منجر به سقوط قیمت تا 0.228409 دلار شود.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 26 اکتبر

عدم موفقیت در تثبیت بالای سطح 0.26 دلار توانست منجر به ثبت سود پوزیشن‌های بلند شود و قیمت را در نمودار چهار ساعته به زیر EMA20 بکشاند.

در حال حاضر EMA20 تقریبا بدون شیب است و RSI هم در محدوده میانی قرار گرفته و این یعنی بین عرضه و تقاضا تعادلی ایجاد شده است.

رد شدن نمودار از سطح 0.2635 می‌تواند شرایط نمودار را به نفع گاوها تغییر دهد، از طرفی کشیده شدن قیمت به زیر خط روند صعودی هم نشان‌دهنده برتری خرس‌ها خواهد بود.

تحلیل قیمت ریپل، 26 اکتبر (5 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند