خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ریپل، 31 اکتبر (10 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 31 اکتبر (10 آبان)

تحلیل قیمت ریپل، 31 اکتبر (10 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بعد از عدم موفقیت در تثبیت قیمت در سطوح بالای محدوده 0.26 تا 0.2295 دلار در روز 22 اکتبر، ریپل (XRP) تا خط حمایت این محدوده پایین آمده است. البته دم بلند کندل امروز نشان داد که گاوها جلوی کاهش قیمت بیشتر را می‌گیرند.

پیشبینی سمت و سوی شکست این محدوده بسیار دشوار است، بنابراین قبل از ورود با مبالغ سنگین بهتر است صبر کنید تا نمودار در سطوح بالا یا پایین این محدوده تثبیت کند.

در هنگام تثبیت قیمت، سیگنال‌های میانگین متحرک مبهم و نادرست هستند. محدوده بیش فروش RSI معمولا به عنوان فرصتی برای خرید شناخته می‌شوند و محدوده بیش خرید هم برای ثبت سود و خروج استفاده می‌شود چون انتظار می‌رود که حالت بی‌روند ادامه یابد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 31 اکتبر (10 آبان) اختصاصی ارزسنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ریپل 31 اکتبر (10 آبان) اختصاصی ارزسنتر

اگر خرس‌ها بتوانند نمودار نرخ برابری قیمت XRP/USD را به زیر محدوده 0.2295 تا 0.219712 دلار بکشانند، یک حرکت روند دار شروع خواهد شد. از طرفی اگر نمودار به سطوح بالای 0.26 دلار دست یابد، نشان‌دهنده آن است که گاوها کنترل نمودار را به دست گرفته‌اند.

تحلیل قیمت ریپل، 31 اکتبر (10 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد! مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد!