خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت تزوس، 15 ژانویه (26 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت تزوس، 15 ژانویه (26 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت تزوس، 15 ژانویه (26 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت تزوس در روز 10 ژانویه بار دیگر در نزدیکی سطح مقاومت 3 دلار به پایین برگشت ولی با اصلاح بازار روز 11 ژانویه، بار دیگر تا حوالی 2.1 دلار به پایین برگشت. البته گاوها در این سطح باز هم شروع به خرید کردند و توانستند نمودار را از میانگین متحرک‌ها رد کنند.

در حال حاضر نمودار نرخ برابری XTZ/USDT به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2.47 دلار) راه یافته و گاوها نیز در هر کاهشی از روی این سطح شروع به خرید می‌کنند. EMA20 در حال حاضر صعودی است و RSI هم در محدوده مثبتی قرار گرفته و این یعنی قدرت در دست گاوها ست.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال تزوس 15 ژانویه  (26 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال تزوس 15 ژانویه  (26 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر آن‌ها بتوانند نیروی محرکه صعودی را تثبیت کنند و جو بازار را در حالت خرید در کاهش‌ها نگاه داشته و اجازه ندهند که قیمت به زیر EMA20 کشیده شود، تست سطح مقاومت 3 دلار برای نمودار ممکن خواهد شد.

از طرف دیگر، RSI به خط روند نزولی خود برخورد که و چرخش به سمت پایین را شروع کرده و این می‌تواند مانع از صعودهای بعدی نمودار باشد. شکست این خط روند به افزایش نیروی محرکه کمک خواهد کرد.

اگر نمودار از سطوح کنونی به پایین برگردد و تواند به بالای 2.8 دلار برسد، یک الگوی سر و شانه ایجاد خواهد شد که از جمله معروف ترین الگوهای بازگشتی است و می‌تواند روند نمودار را تغییر دهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت تزوس 15 ژانویه  (26 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت تزوس 15 ژانویه  (26 دی) اختصاصی ارز سنتر

این الگو با کشیده شدن قیمت به زیر سطح 2.24 دلار تکمیل خواهد شد و می‌تواند منجر به کاهش قیمت تا 1.85 دلار شود. شکسته شدن این سطح حمایت که کف محدوده قیمتی هم هست، علامت منفی بزرگی بوده و می‌تواند منجر به تغییر کامل روند به نفع خرس‌ها و سقوط قیمت تا 1 دلار شود.

تحلیل قیمت تزوس، 15 ژانویه (26 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد