خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها 3 عامل که نشان می‌دهد یرن فایننس قرار است به اوج برسد

3 عامل که نشان می‌دهد یرن فایننس قرار است به اوج برسد

3 عامل که نشان می‌دهد یرن فایننس قرار است به اوج برسد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

در چند روز گذشته توکن YFI شاهد نوسانات شدیدی بوده است، به طوری که قیمت آن پیش از آن که شاهد یک رشد سریع باشد، تا 7500 دلار افت کرد.

در ساعاتی که این ارز به کف قیمتی رسیده بود، شاهد فشار خریدی شد که قیمت آن را به 18000 دلار رساند. این حرکت به بخش دیفای جان دوباره‌ای بخشید و باعث شد که حجم معاملات DEX به اوج برسد و سرمایه گذاران مجدداً به دیفای روی بیاورند.

از آنجایی که توکن‌های دیفای اخیراً شاهد صعود بودند، این امکان وجود دارد که این شروع یک اوج برای آنها باشد. تا زمانی که قیمت بیت‌کوین ثابت باشد، سرمایه گذاران به سمت دارایی‌هایی با ریسک بیشتر مانند YFI میروند.

یک اقتصاددان اکنون به سه عامل که به نفع یرن فایننس کار می‌کنند اشاره کرده است و خاطرنشان میکند که همه‌ی اینها قریب الوقوع بودن روند صعودی را نشان میدهند. با توجه به هجوم آوردن سرمایه گذاران به سمت دیفای، YFI به رشد خود ادامه میدهد.

بیشتر بخوانید: بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات، به نفع بیت‌کوین و به ضرر توکن‌های دیفای خواهد بود! related_content

در زمان نوشتن این متن، YFI بیش از 6% رشد کرده است و در سطح 14.597 دلار قرار دارد. این یک رشد خوب از کف 13.000 دلار است. این کف قیمتی پس از صعود YFI به سطح 18.000 دلار تشکیل شد که سرمایه گذاران تصمیم به حفظ سود کردند.

نشانه‌ی اینکه این حرکت اخیر چیزی فراتر از یک رشد کوتاه مدت است، این است که با افت مداوم همراه نشده است. این ۳ عامل YFI را به اوج میرسانند.

یک اقتصاددان به ۳ عامل اشاره کرده است و میگوید این عوامل آلتکوین‌هایی مانند YFI را در هفته‌ی پیش رو به اوج میرسانند.

 

blockquote

بسیار ساده است: 1. ریسک این هفته بالا است 2. ترید بیت‌کوین خطرناک است 3. آلتکوین‌ها مانند سهام‌های بتا عمل میکنند. YFI توقفی نخواهد داشت. این 3 عامل بی شک باعث رشد آلتکوین‌ها خواهد شد.

blockquote

 

 

3 عامل که نشان می‌دهد یرن فایننس قرار است به اوج برسد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
اتریوم چیست؟ اتریوم چیست؟