خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت یرن فایننس، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت یرن فایننس، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت یرن فایننس، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت یرن فایننس در روز گذشته یک پامپ قدرتمند را تجربه کرد و توانست در حدود 12 ساعت از 24500 به 37170 دلار برسد. البته بلافاصله بعد از ثبت این قله کوتاه مدت، معامله گران کوتاه مدت شروع به ثبت سود کردند و این باعث شد که نمودار 100 درصد جهش خود را اصلاح کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گاوها اجازه ندادند که نمودار در سطح 100 درصدی فیبوناتچی بماند و قیمت را تا سطح 61.8 درصدی (29340 دلار) بالا بردند.

جهش تند قیمت باعث ایجاد شیبی تند در میانگین متحرک‌ها و نفوذ شاخص RSI تا نواحی 85 درصد شد. اصلاح قیمت بعد از جهش RSI را به سطح میانی نزدیک کرد و این یعنی بعد از پامپ عرضه و تقاضا تا حدودی متعادل شده است.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال یرن فایننس 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال یرن فایننس 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

در حال حاضر گاوها برای تثبیت قیمت در سطوح بالای مقاومت 30000 دلار تلاش می‌کنند. اگر آن‌ها در این ماموریت موفق شوند، قله کوتاه مدت 37170 دلار می‌تواند باز هم به عنوان یک سطح مقاومت عمل کند. شکسته شدن این قله احتمال حرکت به سمت قله تاریخی 44000 دلار را افزایش خواهد داد.

از طرف دیگر، اگر خرس‌ها اجازه عبور نمودار از سطح مقاومت 30000 دلار را ندهند و بتوانند نمودار را از میانگین متحرک نمایی 20 کندله (27532 دلار) هم رد کنند، باز هم نمودار به داخل کانال نزولی بر خواهد گشت و این خروج صعودی به عنوان یک تله شناخته خواهد شد.

تحلیل قیمت یرن فایننس، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
حفاظت از بیت‌کوین حفاظت از بیت‌کوین