خانه تحلیل قیمت رشد 100 درصدی یرن فایننس در 36 ساعت

رشد 100 درصدی یرن فایننس در 36 ساعت

رشد 100 درصدی یرن فایننس در 36 ساعت
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

یرن فایننس با یک فشار شدید کوتاه مدت روبرو شد. این رمزارز پس از سقوط به کف قیمتی 7500 دلار در صبح پنجشنبه، توانست در طی 36 ساعت  100 درصد رشد کند.

در این لحظه یرن فایننس در صرافی های پیشرو در 16200 دلار معامله می‌شود و چند لحظه قبل (در زمان نگارش این مطلب) توانست 18000 دلار را لمس کند. این رالی به یرن فایننس اجازه داد تا مجددا جایگاه خود را به دست آورده و در رتبه 50 از نظر ارزش بازار قرار بگیرد.

صعود به قیمت بالاتر

در حالی که یرن فایننس در حال صعود به سمت قیمت‌های بالاتر است، بر اساس داده‌های فیوچرز تعداد این توکن هنوز افزایش نیافته است. نرخ تامین مالی بازار فیوچرز YFI در صرافی بایننس در حال حاضر 0.01 درصد است که این یک سطح پایه و اولیه است.

نرخ تامین مالی هزینه ایست که پوزیشن‌های لانگ به طور منظم به پوزیشن‌های شورت می‌پردازند تا قیمت فیوچر را نزدیک به spot market نگه دارند.

YFI ممکن است از نقطه نظر تکنیکال افزایش یابد. تمام اندیکاتورهای مومنتوم در بالاترین مقادیر ثبت شده هستند که این یعنی این کوین در کوتاه مدت با اشباع خرید مواجه می شود.

رشد 100 درصدی یرن فایننس در 36 ساعت

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین