امتیاز
انجمن
حجم بازار
نوع
تاریخ
نام ارز

Radix یک پروتکل با توان بالا برای ساختن برنامه های غیرمتمرکز ، توکن ها و ارزهای دیجیتال است. از برنامه های غیرمتمرکز پیچیده گرفته تا تراکنش های هوشمند ساده. امکان گسترش بصورت عمومی و خصوصی بدون نیاز به ایجاد تغییرات و نیازی به سخت افزار و تجهیزات خاصی ندارد.

از بین بردن تراکم بالا در شبکه با افزودن نودهای بیشتر به بلاک چین درونی، بستر کاملا غیرمتمرکز و بدون نیاز به سرور داخلی بر پایه پلتفرم RXJava. بکارگیری سیستم توسعه غیرمتمرکز با سرعت بسیار بالا و بدون نیاز به هیچگونه واسط اضافی در سیستم انتقال.

پرداخت درون شبکه ای و انجام تراکنش.

زیرساختی با کارایی بالا و غیر متمرکز که با توکن های dApps در ارزش رقابت نمی کند. Meter، پول ایده آل فراتر از دولت ملت.

شبکه ای بسیار غیرمتمرکز از تولیدکنندگان بلوک. مقاومت در برابر پارتیشن های اصلی شبکه. هزاران معاملات در هر ثانیه بر روی زنجیره اصلی بدون سایه زدن.

پرداخت درون شبکه ای و انجام تراکنش ها

این شرکت نسل بعدی شبکه های انتقال محتوای غیرمتمرکز را ارائه می دهد که بر بستر بلاک چین فعالیت می کند.این پلتفرم از فضای بدون استفاده در کامپیوترها و پهنای باند غیر کاربردی برای تولید و گسترش اطلاعات مورد نیاز کاربران در سطح جهانی بهره برداری میکند.

سرعت بسیار بالای انتقال اطلاعات با بهره گیری از شبکه گسترده ای از کامپبوترهای غیرمتمرکز. تفکیک و تخصیص فضای مورد نیاز برای وبسایت ها برای بارگذاری داده های آنها بصورت همتا به همتا بدون نیاز به سرور مبدا.

مبادله و استفاده در پلتفرم های درون برنامه ای برای انتقال و پرداخت در شبکه.

سرور شخصی یک رایانه مجازی است که داده های شما را ذخیره می کند ، برنامه های شما را اجرا می کند و دستگاه های متصل شما را مدیریت می کند. Urbit یک نرم افزار جدید سیستمی و کم نظیراست. یک سیستم عامل غیر متبحر که به یک زبان کاربردی دقیق و تایپ شده نوشته شده و خود را به یک کامپوزیتور می نویسد، یک شبکه بسته بندی رمزگذاری شده را هدایت می کند و یک سیستم کنترل نسخه جهانی را تعریف می کند.

کنترل شخصی اطلاعات، کدها و هویت شما در محیط امن دیجیتالی. استفاده از یک سرور شخصی و منحصر به فرد. امکان داشتن یک هویت رمز نگاری شده بی همتا.

پرداخت درون شبکه ای و ابزاری

RRNC یک شبکه محاسباتی غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین ایجاد می کند، و بیشترین میزان استفاده از توان محاسباتی استفاده نشده از رایانه های شخصی و پایانه های هوشمند را جمع می کند.

بلاک چین RRChain قراردادها و حالت سریالی آنها را ذخیره می کند. معاملات به سبک UTXO با قراردادهای سطح ساده تر سیستم انجام می شود. طراحی RRChain تمام ذخیره سازی را حفاظت میکند، اگرچه همه داده ها برای همیشه حفظ نمی شوند. در عوض، ذخیره داده ها اجاره داده می شود و هزینه تولید کنندگان آن داده را متناسب با اندازه، پیچیدگی قرارداد و مدت اجاره هزینه می کند. برخلاف بیت کوین و اتریوم، داده های غیرقابل تغییر مشخص نمی شود برای همیشه واقعی باشند. با این حال، مدت اجاره بسیار طولانی معادل است.

پرداخت های درون شبکه ای و انجام تراکنش ها

دموکراتیک کردن داده های IoT با قراردادهای همزمان بی نهایت مقیاس پذیر ، گره های نوری بی اعتماد و بازارهای داده رمزگذاری شده در بالای شبکه بلوک. فن آوری های دفترچه توزیع (DLT) می تواند بسیاری از چالش های IoT را حل کند و آنها را کاملاً مکمل کند.

Taraxa با همسان سازی احتمالی تماس های قرارداد هوشمند، با کمترین اختلاف در نتیجه از ساختارهای داده همزمان در سطح گره را به دست می آورد. گره اختصاص یافته نتایج مورد تایید توسط بقیه شبکه را تأیید ، پردازش و پخش می کند. Taraxa اولین گره نوری بی اعتماد عملی را ایجاد کرده است تا دستگاه ها را در تصمیم گیری های تجاری خود کاملاً مستقل جلوه دهد.

پرداخت درون شبکه ای و قابلیت انجام تراکنش

این عرضه اولیه، پلتفرم تایید هویت بر پایه شبکه زنجیره ای است و تنها اکوسیستم تایید و تشخیص هویت غیرمتمرکزی است که توسط خود افراد محافظت و کنترل می شود و بر اساس حسن انجام وظیفه و اعتماد سازی درون شبکه ای پاداش پرداخت می کند.

اعضا، داده های خود را در اختیار دارند و آنها را کنترل می کنند. همچنین آنها تصمیم میگیرند که چه کسی می تواند به آن دسترسی پیدا کند. اطلاعات آنها تحت هر شرایطی غیر قابل دسترس برای هر شخص ثالثی است و در معرض دید نیست. استفاده از کدهای امنیتی و رمزنگاری پیشرفته برای بالا بردن امنیت اطلاعات. استفاده از سیستم تایید هویت با دقت و امنیت بالا. قانونگذاری های سخت گیرانه درون شبکه ای برای بالابردن امنیت در اطلاعات کاربران. استفاده از محیط انباشت غیرمتمرکز برای جلوگیری از سرقت و هک شدن اطلاعات.

پرداخت، انجام تراکنش ها و ابزار واریز درون برنامه ای.

تیم تولید بازی های نسل آینده ما بر این عقیده است که مالکیت دارایی های دیجیتال، کمبود فضای رقابتی و بر پایه اثبات کار و همچنین بازارهای ثانویه بکپارچه و غیرمتمرکز باعث ایجاد نسل جدیدی از بازیها میشود. این اقتصادهای جدید ، مبتنی بر مالکیت دیجیتالی ، بازیکنان ، توسعه دهندگان و سازندگان محتوا را به بازی های مورد علاقه خود نزدیک می کنند.

استفاده از فناوری بلاک چین و دفتر کل توزیع شده برای سهولت و امنیت کاربران درون محیط بازی.

PepperDB یک پایگاه داده غیرمتمرکز برای PURE DApps است. این پروتکل سازگار SQL / NoSQL را فراهم می کند که به توسعه دهندگان امکان می دهد تا برنامه های غیر متمرکز را با پشته فناوری موجود بسازند و آنها را بدون هیچگونه دردی مستقر کنند. PepperDB از فناوری ترکیبی زنجیره ای و خارج زنجیره ای برای دستیابی به ظرفیت بالا و ظرفیت ذخیره سازی بالا استفاده می کند.

PepperDB قادر به تکامل مداوم است. پروژه SDK را پشتیبانی می کند که از عملیات SQL / NoSQL بطور مستقیم روی blockchain پشتیبانی می کند ، که توسعه دهندگان را از کد نویسی و آزمایش قراردادهای پیچیده هوشمند رهایی می دهد. PepperDB همچنین از برنامه های کاملاً توزیع شده از طریق فروشگاه DApp که در کیف پول تعبیه شده پشتیبانی می کند. امروزه تقریباً کلیه DApps های موجود برای رسیدگی به درخواست کاربر روی سرورهای متمرکز مستقر شده اند و به کاربران برای ذخیره / پرس و جو داده های blockchain کمک می کنند.

پرداخت و انجام تراکنش درون برنامه ای

این توکن بستری است برای تایید و فیلتر کردن اطلاعات تراکنش ها در محیط بلاک چین و دفتر کل توزیع شده. این تکنولوژی به عنوان اولین اکوسیستم غیرمتمرکز و بر پایه گزارش لحظه به لحظه برای تفکیک و فیلتر کردن داده ها قابل بهره برداری می باشد.

این پلتفرم در برگیرنده اکوسیستمی بر پایه پروتکل بلاک چین و کتابخانه های محاسباتی منبع بازی است که قراردادهای هوشمند در آن بهینه سازی، پردازش، تحلیل و گزارش میشوند.

ارز دیجیتال با قیمت ثابت و قدرتمندی که از الگوریتم های بانکی برخوردار است.

نوسانات قیمت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده یکی از بزرگترین موانع پذیرش گسترده است که امروز با آن روبرو هستیم. برخلاف ارزهای فیات ، ارزهای رمزنگاری امروزه بانکی مرکزی ندارند که سیاست پولی را برای حفظ ثبات در قدرت خرید اعمال می کند ، به این معنی که تغییرات در تقاضا می تواند نوسانات گسترده قیمت را القا کند.

Basecoin ثبات قیمت را با استفاده از همان اصول اقتصادی که بانکهای مرکزی در سراسر جهان به آنها اعتماد دارند، پیاده سازی می کند. مهمترین آنها تئوری کمیت پول است.

آگورا یک شرکت فن آوری رای گیری مستقر در سوئیس است که یک راه حل رای گیری قابل اطمینان را برای دولت ها و نهادها ایجاد کرده است. رای گیری دیجیتال ایمن و شفاف. ما برای طراحی نسل بعدی سیستم های رای گیری از ویژگی های منحصر به فرد فناوری blockchain بهره می گیریم.

تیم رمزنگاری و دانشمندان امنیتی ماهر ما یک راه حل مبتنی بر blockchain ایجاد کرده است تا روشی مدرن، قابل اطمینان و ایمن و مقرون به صرفه برای درگیر کردن رای دهندگان به همکاران ما ارائه دهد. انتخابات در شبکه آگورا در کل مراحل رأی گیری ضد حصر است و شفافیت کاملی را به رای دهندگان، حسابرسان شخص ثالث و عموم مردم ارائه می دهد.

پرداخت درون شبکه ای و انجام تراکنش ها

ماموریت اصلی ما آوردن جذابیت های StarkWares به جهان واقعی است. این برای اولین بار است که توسط این پلتفرم ما شما را با جزئیات و واقعیت های ناگفته این پروژه آشنا خواهیم کرد.

استارک یک سیستم بخصوص اثبات گرا می باشد که ویزگی های مقایسه پذیری و انتقال اطلاعات را در قالب کدهای رمزنگاری شده پیشرفته عرضه خواهد کرد.

جزئیات این بخش بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

توسط ELONCITY انرژی تولید شده بصورت محلی 24/7 در دسترس است و به طور مستقیم با آب و برق قابل رقابت است. قیمت انرژی برای همه شفاف می باشد. مردم از فناوری های باز eloncity استفاده می کنند تا الکتریسیته را بصورت مجانی آزاد کند تا بتوانیم با انرژی پاک برق مورد نیاز دنیا را تامین کنیم.

تضمین رشد سریع و پایدار در مواجهه با سوانح طبیعی، سازگاری با رشد جمعیت و تغییرات آب و هوایی و یک رویکرد جدید برای تولید و توزیع انرژی لازم.

از این توکن برای تبادل انرژی های مورد نیاز محلی استفاده می شود و باعث تحریک سرمایه گذاری در سیستم ذخیره انرژی باتری (BESS) برای انرژیهای تجدید پذیر و همچنین به عنوان واسطه ای برای معاملات انرژی استفاده خواهد شد.

NuCypher KMS یک سیستم مدیریت کلیدی غیر متمرکز رمزگذاری و خدمات کنترل دسترسی است. به اشتراک گذاری داده های خصوصی بین تعداد دلخواه شرکت کنندگان در شبکه های اجماع عمومی از طریق این سیستم قابل استفاده است، همچنین رمزگذاری به روشی که با برنامه های سنتی یا متقارن رمزنگاری عمومی قابل دستیابی نیست.

NuCypher یک لایه حفظ حریم خصوصی داده ها برای برنامه های غیر متمرکز است. ارائه خدمات کنترل غیرمتمرکز کلیدی و کنترل دسترسی رمزنگاری را پشتیبانی میکند و برنامه نویسان DApp را قادر می سازد داده های خصوصی را در صندوق های عمومی ذخیره، اشتراک گذاری و مدیریت کنند.

استفاده از خدمات رمزنگاری مجدد برای مدیریت نودهای شبکه و درآمد زایی و پاداش های استخراج کنندگان.

این شرکت بر پایه بلاک چین با استفاده از قابلیت اهرمی و بکارگیری فناوری محاسبات سخت افزاری خود داده ها را بدون واسطه انتقال می دهد.

سیستم شبکه ای TAXA با استفاده از قابلیت ورودی و خروجی بر پایه ساختار غیر متمرکز خود همانند شبکه اتریوم و IPFS راه اندازی شده است.

پرداخت درون شبکه ای و انجام تراکنش های لازم.

پروتکل تبادل حقوق باز (ORE) یک استاندارد غیر متمرکز و غیرقابل تغییر برای پرداخت و مدیریت حقوق API ها را فراهم می کند. AIKON در حال تبدیل اقتصاد API به سرویس های غیر متمرکز با قابلیت blockchain "dService" است و آنها را در بازار غیر متمرکز API در دسترس قرار می دهد.

AIKON مجموعه API های خاص خود را در اختیار شما قرار می دهد تا بلوک های ساخت نرم افزار بنیادی را در دسترس توسعه دهندگان قرار دهد. از جمله میزبانی، پخش، پخش کد و موارد دیگر. در هنگام راه اندازی، AIKON اولین رجیستری را ارائه می دهد که لیستی از برنامه های دستی است که AIKON با کیفیت عالی ارائه می دهد. AIKON همچنین قوانین و کد قراردادهای هوشمند را برای ایجاد ثبت های جدید باز می کند تا دارندگان توکن ها از ایجاد رجیستری های خود سود کسب کنند.

از توکن آن برای پرداخت ها، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده می شود.

استفاده از فناوری توسعه غیرمتمرکز برای نسل بعدی اینترنت. شبکه HAJA در حال پایه گذاری پروتکل های پایگاه داده های خود بر مبنای قابلیت وب 3 می باشد.

پایگاه داده های همتا به همتا و بدون واسطه و استفاده از لایه های اطلاعات جهانی بر روی درگاه غیرمتمرکز وب.

پرداخت درون شبکه ای و انجام تراکنش.

این پلتفرم یک صرافی غیرمتمرکز و بدون واسطه است که توسط سیستم بلاک چین منحصر به فرد خود پشتیبانی و اجرا می شود. بعلاوه قابلیت استفاده از توکن آن بیش از پیش به کاربران آزادی عمل می دهد. این مؤلفه ها به طور هماهنگ عمل می کنند تا حتی به کاربران تازه کار هم فرصتی برای تجارت و یا استخراج با سهولت و در عین حال ناشناس بودن را فراهم کند.

توانایی استفاده از نسخه نرم افزاری ویندوز این صرافی و همچنین استخراج پرسرعت و یکپارچه. انجام معاملات و خرید وفروش با سرعت و امنیت بالا در این پلتفرم. کیف پول دیجیتالی با امنیت بالا و حفاظت شده از طریق سیستم رمزنگاری با استاندارد پیشرفته ارتشی و درجه 256 بیت، یا به اختصار AES-256.

از توکن آن برای پرداخت ها، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده می شود.

رمز ارزی با ثبات قیمت، برای پذیرش انبوه طراحی شده است. ما در حال ایجاد زیرساخت های مالی برای نسل بعدی برنامه های غیر متمرکز هستیم. Terra از مالیات بر ارزش ایجاد شده در شبکه خود پشتیبانی می کند.

Terra به یک بستر باز برای نرم افزارهای مالی غیر متمرکز مالی که برای رشد تولید ناخالص داخلی واقعی بر بستر بلاک چین فعال است تبدیل خواهد شد. Terra آماده است تا در مقیاس گسترده به یک مبادله بین شبکه ای تبدیل شود. فضای طراحی محصولاتی که می توانند بر روی پلتفرم Terra ساخته شوند ، تقریباً بی نهایت است. هر محصولی مربوط به فروشگاه یا انتقال ارزش می تواند در Terra ایجاد شود. می توان یک تجارت بسیار موفق در زمینه تأسیس Terra ایجاد کرد که هزینه های آن در Terra جمع آوری می شود و وجوهی که توسط ذخیره Luna تأمین می شود.

پرداخت های درون شبکه ای و انجام تراکنش های لازم

امروزه داده های افراد بدون رضایت توسط سیستم های متمرکز جمع آوری و ذخیره می شوند و گزینه دیگری برای کاربران وجود ندارد تا بدون واسطه اطلاعات خود را ذخیره یا منتقل کنند. این مسئله قانونگذاری های سخت گیرانه تر را می طلبد تا با حمله هکرها و سرقت اطلاعات کاربران مبارزه کنند و قطعا هزینه های بسیاری را نیز در بر دارد.

تسهیل جمع آوری داده های کاربران و سازمان ها و قابلیت دسترسی این فناوری به سیلوهای عظیم داده منجر شده است که باید در همه طرف بازار کاربردی شوند: مانند دارندگان داده ، تبادل کنندگان داده ها و کاربران داده.

توکن DAX (سازگار با ERC20) واحد مبادله ای است که امکان کنترل و پاداش برای صاحبان داده را در حالی فراهم می کند که ضمن ذخیره غیرمتمرکز داده ها از طریق پیشرفت در فناوری blockchain امکان پذیر است.

بستر بلاک چین برای ایجاد بازارهای مالی غیر متمرکز

این شرکت در حال ساخت مجموعه ای از پروتکل ها، کتابخانه های توسعه دهنده و یک برنامه غیر متمرکز با استفاده از بلاک چین اتریوم و IPFS است ، با تمرکز اولیه بر کاهش تراکنش ها در بازارهای اشتراکی در سیستم اقتصادی فعلی. مأموریت Origin این است که هزینه های معامله را کاهش داده و یا حذف کند ، تجارت باز و شفاف را توزیع کند و ارزش منصفانه تر توزیع را به خریداران و فروشندگان ارائه دهد.

دارندگان توکن قادر خواهند بود در جهت توسعه نرم افزار و سیاست های تجاری در Platform Origin تأثیر بگذارند. همچنین ممکن است از توکن ها برای تشویق اشکال مختلف مشارکت کنندگان در اکوسیستم پلتفرم استفاده شود.

آگوریک معتقد است که آوردن اقتصاد جهانی به صورت آنلاین نیاز به آسان ساختن برنامه نویسان جهان برای ایجاد قراردادهای هوشمند دارد. نکته مهم در این امر ، ایجاد یک محیط توسعه امن و ایمن است که Agoric قادر است از طریق محیط اجرایی Javascript که مبتنی بر شیء است ، به آن دست یابد ، و بر اساس ده ها سال تحقیق قبلی تیم و اجرای موفقیت آمیز با میلیارد ها دلار باشد.

استانداردها به توسعه دهندگان برنامه اجازه می دهد تا مهارت های خود را در دنیای قراردادهای هوشمند و توسعه برنامه های غیرمتمرکز (DApp) گسترش دهند ، و این باعث افزایش چشمگیر برنامه نویسان واجد شرایط می شود. Agoric از یک معماری امنیتی دارای قابلیت شیء (ocap) استفاده می کند ، که در آن دسترسی به یک شیء برنامه نویسی خود استفاده از این شیء است. این روش با موفقیت برای ایجاد سیستم عامل های امن و کنترل اسکریپت های غیر قابل اعتماد در پروژه Caja Google و سرویس قفل Salesforce استفاده شده است.

از این توکن برای پرداخت ها، تراکنش ها و ابزارهای هدفمند درون برنامه ای استفاده می شود.

قراردادهای هوشمند برای دنیای واقعی. Mattereum اولین پروژه زیرساخت اینترنتی دارای توافق نامه برای قراردادهای هوشمند قابل اجرا با قانون است ، امکان فروش و اجاره املاک فیزیکی و سایر انتقال حقوق در دارایی ها.

پروتکل حقوقی و فنی Mattereum نقش اصلی شبکه دوم رمزگذاری شده Beam را در پی خواهد داشت. رویکرد ادغام حل اختلاف و اجرای قانون در سیستم های مشتریان. قراردادهای هوشمند برای تسهیل وظایف حقوقی رایج مانند خرید ، حراج و اجاره املاک فیزیکی ، مجوز و واگذاری مالکیت معنوی و عقد قرارداد برای خدمات حرفه ای.

توکن برای پرداخت ها ، معاملات و برای اهداف ابزار مورد استفاده قرار می گیرد.

زیرساخت های اینترنت و فناوری حریم خصوصی برای بازار داده های غیرمتمرکز. محاسبه شده برای ایجاد یک زیرساخت اساسی در اینترنت ، دسترسی به منابع داده توزیع شده و الگوریتم مربوط به AI ایجاد شده است.

در صورت استفاده از داده های خود ، پرداخت های تضمینی را دریافت کنید. شما دارای حق مجوز داده هستید و در صورت انتخاب می توانید آنها را در بازار آزاد بفروشید. مسئول باشید. فن آوری محاسبه گر حتی از درآمدزایی آن ، از حریم خصوصی داده های شما نیز محافظت می کند. در هر زمان که بخواهید از اشتراک گذاری داده ها خودداری کنید یا از آن خارج شوید. پروتکل باز محاسبات امکان مدیریت امن و عادلانه داده ها را در مرزهای سازمانی از طریق قراردادهای هوشمند و حاکمیت داده های غیرمتمرکز فراهم می کند. محاسبه گر راه اندازی خودکار و راه حل های محاسبات ابری را فراهم می کند تا بتوانید خدمات مدیریت داده را بدون مدیریت هرگونه زیرساخت بفروشید.

توکن برای پرداخت ها ، معاملات و برای اهداف ابزار مورد استفاده قرار می گیرد.

Keep Network یک لایه حفظ حریم خصوصی برای بلاک چین عمومی است و یک قرارداد هوشمند بر روی شبکه اتریوم است که قابلیت sMPC Oracle را برای اطلاعات خصوصی فراهم می کند.

به عنوان یک دفتر اسناد رسمی دیجیتال ، شما به Keeps می توانید اعتماد داشته باشید و برنامه های املاک را به طور خودکار برای افشای دستورالعمل ها و انتقال وجه فعال کنید.نوعی از کیف پول تحت حضانت شخصی؛ همچنین قراردادهای هوشمند اتریوم می توانند برای ارسال بیت کوین، لایت کوین ودش از کیف پول های رمزنگاری شده خود استفاده کنند.

برای استفاده کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

Fragments یک سیاست ذخیره پولی بوسیله الگوریتمی برای کنترل نوسانات شبکه اتریوم است که با رسالت تولید پول پایدار و عادلانه برای جهان ایجاد شده است.

ارزهایی که پروتکل Fragments را تصویب می کنند می توانند هم دارایی های کوتاه مدت و هم دراز مدت را در خود ذخیره کنند، و این باعث می شود که هم برای سرمایه گذاری و هم برای نگهداری مناسب باشد.

این توکن می تواند به عنوان یک ارز مبادله ای برای محافظت از سرمایه در برابر سایر ارزهای رمزنگاری شده و یک سرویس برای توسعه دهندگان توکن خدمات استفاده شود.

یک راه حل قابل قیاس با مزیت تایید پذیری در بلاک چین. TrueBit به قراردادهای هوشمند بر بستر شبکه اتریوم قابلیت افزایش محاسبات را اضافه می کند.

TrueBit با فناوری موجود ادغام می شود. عملکرد قرارداد هوشمند را به رمز ارز خود اضافه کنید یا توکن آن را بدون نیاز به صرافی های دیجیتال مبادله کنید. توان عملیاتی معاملات را افزایش دهید. ارز دیجیتال خود را در حجم بالایی تراکنش کنید. ویدیو استریم بصورت غیرمتمرکز تحت پلتفرم Livepeer. ذخیره سازی "روی زنجیره ای" مقیاس پذیر. داده ها را دربلاک چین خارجی ذخیره کنید و سپس از آن به عنوان ورودی برای قراردادهای هوشمند استفاده کنید.

توکن برای پرداخت ها و معاملات استفاده می شود.

اولین شبکه همتا به همتای مبتنی بر بلاک چین با قابلیت بازخوانی و پشتیبانی اطلاعات در شبکه. این یک شبکه اتصال سریع است که برای برنامه های مالی غیر متمرکز زنجیره ای متقابل طراحی شده است. Ferrum مدیریت ، معامله و تبادل هر دارایی دیجیتالی را بدون تصاحب دارایی های کاربر امکان پذیر می کند.

کاربران می توانند بدون انتقال حضانت دارایی خود به شخص ثالث ، دارایی های دیجیتالی خود را مدیریت ، معامله و مبادله کنند.

توکن برای پرداخت ، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده خواهد شد.

شبکه محاسباتی مبتنی بر بلاک چین با امنیت بالا.با قابلیت بارگذاری و انتقال اطلاعات بدون نظارت شخص ثالث و واسطه.

رابط کاربری آسان و سازگار با بلاک چین های موجود مانند اتریوم و ایاس. توانایی انجام محاسبات چند جانبه با امنیت بالا. صحت محاسبه حتی با استفاده از شرایط بحرانی بوجود امده با استفاده از اشتراک مخفی و کد احراز هویت نظری پیام ، قابل تأیید است.

پرداخت و انجام تراکنش درون برنامه ای

اولین پروتکل تولید محتوای غیرمتمرکز بر بستر بلاک چین. گروه سازنده این پلتفرم در پروژه شرکت نام آشنای Captive8.io نیز همکاری داشته است که بزرگترین پلت فرم بازاریابی تاثیرگذار در جهان است.

راه حل کنترل را به بازاریاب ها و سازندگان محتوا باز می گرداند ، نه یک واسطه متمرکز شخص ثالث. پروژه باعث می شود تا بازاریابی تأثیرگذار مقرون به صرفه و قابل دستیابی برای برندها و شرکتها باشد و در عین حال وسیله ای را برای ایجاد کننده محتوا برای کسب درآمد از کانال های اجتماعی و دنبال کنندگان خود فراهم کند - همه در یک اکوسیستم غیرمتمرکز و مبتنی بر blockchain. Creator.ai بازاریابی تأثیرگذار را آسان تر ، مقرون به صرفه تر و قابل دستیابی تر برای برندها نسبت به گذشته می کند. همچنین این امکان را به تولید کننده ها می دهد که بتوانند از مطالب خود درآمد داشته باشند و از پتانسیل درآمدی خود استفاده کنند.

توکن برای پرداخت ها و معاملات استفاده می شود.

ایجاد پروتکل های منبع باز غیرمتمرکز برای معاملات مارجین و دیگر دارایی های معاملاتی در فضایی مبتنی بر بلاک چین که توانایی ارزشگذاری را به دارایی های ما اضافه می کند.

برخورداری از معاملات کوتاه مدت، امکان معاملات اهرمی برای سوددهی چند برابری، قابلیت بهره گیری از سرمایه گذاری در وام های بلند مدت و بسیاری امکانات دیگر.

توکن برای پرداخت ها ، معاملات و برای اهداف ابزار مورد استفاده قرار می گیرد.

شبکه Fr8 مجموعه ای از برنامه های غیر متمرکز است که برای اتصال زنجیره ارزش از بین رفته صنعت حمل و نقل از طریق اتصال شفاف سهامداران کلیدی، حذف آربیتراژهای پر هزینه، افزایش کارآیی و ایجاد مجدد انگیزه برای ارائه ارزش بیشتر به همه کاربران طراحی شده است.

یک راه حل غیرمتمرکز برای شرکتهای حمل و نقل و هماهنگی معاملات باری از طریق قراردادهای هوشمند قابل تنظیم. صفحه نمایش کاربران را به اطلاعات و ظرفیت های موجود و قیمت گذاری کامل می دهد.

توکن ها قبلاً در برابر تکمیل موفقیت آمیز تعهدات خود در مورد قرارداد عمل می کردند.

Coda اولین پروتکل رمزنگاری با یک بلاک چین اندازه ثابت است. Coda کل بلاک چین را در در حجمی بسیار پایین به اندازه چند توییت فشرده می کند.

این ارزدیجیتال می تواند میلیونها کاربر و هزاران تراکنش در هر ثانیه داشته باشد و در عین حال غیر متمرکز باقی بماند. هر مشتری ، از جمله تلفن های هوشمند ، می تواند وضعیت دفترچه را تأیید کند. این در خدمت هدف Coda است تا نرم افزار را شفاف ، خوانا و احترام بگذارد.

علوم باز و شفاف شده توسط Orvium بر روی بلاک چین. اولین چارچوب منبع باز و غیرمتمرکز برای مدیریت نشریات علمی و داده های همراه است.

این یک بازار عادلانه ، شفاف و رقابتی است ، عاری از تعصبات ، الیگوپولی ها ( نوعی بازار است که در آن یک بازار یا صنعت تحت سلطه گروه کوچکی از فروشندگان بزرگ است) و منافع خصوصی.

برای پرداخت در سراسر سیستم عامل استفاده می شود.

هدف قراردادن مسافرت های غیر متمرکز برای استفاده از شبکه بلاک چین مبتنی بر توکن با توجه به وجود 1.8 میلیون هتل، 6000 برگزار کننده تورهای محلی و 100.000 کاربر فعال در این زمینه.

برطرف کردن مشکلات تأیید موجودی، هزینه های بالای خرید، و پرداخت های با هزینه بالای مرزی.

تبدیل بستر قدیمی به اتوماسیون و غیر متمرکز کردن فرایندهای بهره برداری پرهزینه، صلاحیت و رتبه بندی راهنمای تور و بالا بردن کیفیت اسکان در پروتکل اصلی P2P منتشر می شود و مداخله یک سیستم متمرکز را از بین می برد.

پلتفرمی در بستر بلاک چین برای ثبت اطلاعات، اعتبار سنجی هویت، ممیزی و هماهنگی A.I و نرم افزارهای مستقل. در پاسخ به فرصت بازار که در مشاغل هوش مصنوعی شرکت Talla ظاهر شده است، BotChain یک سکوی ثبت نام ، شناسایی ، همکاری و حسابرسی غیرمتمرکز ربات ساخته شده در بلاک چن اتریوم است.

چشم انداز ما ایجاد یک راه حل از نوع اول است که براساس فناوری بلاک چین ساخته شده است و این باعث می شود تا بستر لازم برای سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی برای شکوفایی فراهم شود. شبکه BotChain هویت لازم و تایید شده را برای برنامه نویسان شخص ثالث فراهم می کند تا برنامه های غیر متمرکز ایجاد کنند که به ایجاد ارزش برای کاربران خود کمک می کند. این برنامه برای دیگران طراحی شده است تا بتوانند خدمات خود را تأمین و گسترش دهند تا نیازهای اضافی بخش های جدید و موجود در بازار را برآورده سازند.

توکن به عنوان رمزارز داخلی که تمام کاربران در اکوسیستم را گرد هم می آورد استفاده می شود و آنها را به سمت دستیابی به اهداف مشترک شبکه سوق می دهد.

CertiK یک چارچوب تأیید رسمی برای اثبات ریاضی است که قراردادهای هوشمند و اکوسیستمهای بلاک چین عاری از اشکال و مقاوم در برابر هکر هستند.

تقسیم وظیفه اثبات سازنده به کارهای کوچکتر، که بعداً بصورت خودکار با روشی غیر متمرکز تر قابل حل است.

استفاده بعنوان واحد مبادله ای بین شرکت کنندگان و کاربران.

MetaHash یک شبکه نسل بعدی است که مبتنی بر فناوری بلاک چین 4.0 می باشد و برای به اشتراک گذاری دارایی های دیجیتالی و بستر ایجاد و مدیریت برنامه ها و خدمات غیر متمرکز در زمان واقعی کاربرد دارد.

افزایش تعداد معاملات روزانه، ارسال تراکنش ها بدون در بر داشتن هزینه، و حفاظت از شبکه در مقابل هکرها

استفاده از توکن درون برنامه ای برای پرداخت ها و انجام تراکنش های لازم.

پلتفرم غیر متمرکز رباتیک آزاد برای تسریع در توسعه و اتخاذ ربات های تاثیرگذار.

بکارگیری توکن برای ایجاد انگیزه و دادن پاداش های درون برنامه ای. کسب درآمد از فروش توکن ها برای شرکت ها با اجرای روبات های درون برنامه ای.

بازار داده مبتنی بربلاک چین برای صنعت انرژی تجدیدپذیر جهانی. REDi Infranet تولید کننده های مختلف انرژی تجدید پذیر، مصرف کنندگان و متخصصان صنعت را قادر می سازد تا داده ها را در جستجوی بهبود بهره وری ، کارایی و پایداری ، تلفیق ، تأیید و توزیع کنند.

توکن برای پرداخت ، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده خواهد شد.

ساخت و اجرای نرم افزارهای غیر متمرکز به زبان انگلیسی ساده. یک بلاک چین تخصصی که به طور خاص برای جایگزینی Cloud Computing و اجرای ده ها میلیون تراکنش در ثانیه طراحی شده است.

برای خرید از بستر ابری بلاک چین درون برنامه ای و پرداخت پاداش ماینرها.

پروتکل بر پایه اعتماد انسانی و شبکه اعتماد غیر متمرکز.میلیاردها کاربر در اینترنت هر روز در پیام رسانها، اجتماعات آنلاین، شبکه های اجتماعی و بازارهای همتا به همتا ارتباط برقرار می کنند و با افرادی که هرگز با آنها ملاقات نمی کنند در ارتباطند.

اعتماد به ارزش اقتصادی بیشتری منجر می شود. اینترنت با تأمین اعتماد و عدم تمرکز داده در بلاک چین، ارزش اقتصادی بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا فرصت های بیشتری کسب کنند. حق بیمه های بالاتر برای محصولات و خدمات خود سفارش دهند و از سایرین همکاری بیشتری کسب کنند. قابل حمل ، قابل اثبات ، متعلق به شما. قابل حمل در سراسر برنامه های کاربردی، قابل اثبات با تاریخ تعامل، داده های اعتبار برای شما حاکمیت خواهد بود. شما نحوه دسترسی برنامه ها و جوامع را کنترل می کنید. اعتماد تبدیل به "بازار پیش بینی رفتار انسان" می شود.

توکن برای پرداخت ، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده خواهد شد.

پلتفرمی برای بیمه هوشمند، ما سیاست ها را با استفاده از قراردادهای هوشمند، طراحی شده توسط راه حل Zilliqa blockchain ، شفاف و قابل اعتماد می کنیم. اکوسیستم Inmediate با هدف کمک بیشتر به تحقق فلسفه ما. نه برای مختل کردن دنیای بیمه ، بلکه برای بهتر کردن کارایی آن راه اندازی شده است.

برای شرکتهای بیمه ترس از ادعاهای کلاهبرداری وجود ندارد - و بخش عمده ای از هزینه های مدیریت ناپدید می شوند. برای کاربران، هیچ گونه بلاتکلیفی در مورد مطالبات وجود ندارد و پرداختها فوری دریافت می شود. براساس اطلاعات دریافت شده، هنگامی که شرایط ادعا برآورده شود، پرداختی به صورت خودکار پردازش می شود. منابع داده مطمئن (اوراکل) به طور مداوم اطلاعات را به سکوی Inmediate وارد می کنند. ما کل خط مشی ها را در بلاک چین دیجیتالی می کنیم - کد ثابت است و نمی توان با آن دستکاری کرد.

توکن برای پرداخت ، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده خواهد شد.

یک ساختار خدماتی بر پایه بلاک چین می باشد که نیازهای مربوط به خدمات تجاری و فنی کاربران را در مقیاس های بزرگ برآورده می کند.

استفاده از دو ساختار نرم افزاری غیر متمرکز: 1- قراردادهای هوشمند 2-خدمات ذخیره سازی غیر متمرکز مبتنی بر اجماع

یک پروتکل سابقه نگاری و اعتمادسازی غیرمتمرکز بر بستر اینترنت. بزرگترین بستر رجیستری آدرس های اینترنتی و ضد کلاهبرداری در مسیر شبکه بلاک چین هستند.تمام این نیاز کاربران ، دسترسی به رایانه یا تلفن هوشمند برای ارسال ، بررسی و اعتبارسنجی اطلاعات در مورد URI است.

MetaCert در حال ساختن یک پروتکل پرس و جو و پاسخ در بلاک چین است که اطلاعات منبع تأیید شده را در اختیار شما قرار می دهد و اطلاعات تأیید شده توسط جامعه را در مورد منابعی مانند نام دامنه ، آدرس IP ، حساب های رسانه های اجتماعی ، ربات ها ، برنامه ها ، آدرس های کیف پول رمزنگاری یا هویت سیستم خودمختار ذخیره می کند. پروتکل، محتوا را با فرمت قابل خواندن توسط انسان و دستگاه ذخیره می کند. اطلاعات ذخیره شده در پروتکل را می توان برای هر کسی برای ساخت محصولات یا خدمات برای مقابله با مواردی از قبیل فیشینگ ، بدافزارها ، محافظت از مارک ، قفل ایمنی کودک و اعتبار اخبار مورد استفاده قرار داد.

توکن برای پرداخت ، معاملات و برای اهداف ابزار در سراسر سیستم عامل استفاده خواهد شد.

Nebula Genomics یک پلتفرم زیست پزشکی مبتنی بر بلاک چین است که برای به اشتراک گذاری ، تجزیه و تحلیل و ذخیره داده های سلامت ژنومی استفاده می شود.

این کار به طور مؤثر هزینه های تعیین توالی را کاهش داده و باعث حفظ حریم خصوصی داده ها و در نتیجه رشد داده های ژنومی خواهد شد.

توانایی خرید توالی ژنوم شخصی و پرداخت با توکن نبولا، امکان خرید اطلاعات توالی ژنوم ها توسط توکن برای خریداران.

Tari یک پروتکل منبع آزاد جدید است، پروتکل غیرمتمرکز که آینده دارایی های دیجیتال را مجددا به تصویر می کشد. ادغام عملیات ماینینگ و ماینرها در یک رمزنگاری اجازه می دهد تا cryptocurrency دیگری را نیز با حداقل هزینه اضافی برای خودشان استخراج کنند.

انتقال آسان دارایی ها و رمز ارزهای مختلف در این پلتفرم. نتیجه ادغام در نظر گرفته شده اکوسیستم دارایی های دیجیتال با هزینه کمتری است که به نفع مصرف کنندگان و صادرکنندگان دارایی دیجیتال است.

پرداخت درون سیستمی استفاده های ابزاری درون برنامه ای

Oasis Labs در حال تجدیدنظر در مورد دنیای واقعی است. نخستین پلت فرم قرارداد هوشمند برای تأمین امنیت ، حفظ حریم خصوصی و مقیاس پذیری بالا از سطح زمین با فناوری های پیشرفته ساخته شده است.

رفع مشکل کارایی و عملکرد سریع برنامه ها با استفاده از هوش مصنوعی. همچنین امنیت بالا و حفاظت از اطلاعات محاسباتی.

پرداخت های درون برنامه ای و تراکنش ها.

یکی از رمز ارزهای پایدار با یک مقدار درونی که باعث کاهش نوسانات می شود و به شما امکان می دهد تا سبد رمزنگاری خود را متنوع کنید. SRC دسترسی آسان به بازار املاک و مستغلات سوئیس و همچنین حق رأی را فراهم می کند. بسیار موثر تر و شفاف تر از سرمایه گذاری مستقیم در املاک و مستغلات یا صندوق های املاک و مستغلات کلاسیک است. املاک و مستغلات سوئیس یکی از امن ترین و با ثبات ترین سرمایه گذاری ها در طول سال بوده است. علاوه بر این ، با تولید مالکیت معنوی مبتنی بر blockchain (به عنوان مثال MIA ، مدیر و سرمایه گذاری ما) سرمایه گذاری املاک و مستغلات به طور شفاف برای دارندگان نشان در همه زمان ها نمایش داده می شود.

دارندگان این توکن می توانند از این سیستم عامل برای رأی دادن به قابلیت های به دست آمده در سبد سرمایه گذاری خود استفاده کرده و با تمام داده های املاک و مستغلات موجود در آنها تعامل داشته باشند.

قراردادهای هوشمند توکن SRC وظیفه دارند به عنوان یک طرح اقتصادی در پروتکل CRE عمل کنند. بسته به نیاز فرآیندهای تجاری برنامه ریزی شده می توان از توکن ها برای رأی دادن استفاده کرد یا در قراردادهای هوشمند بر پایه توکن استفاده کرد.

یک بستر صوتی Tokenized که هواداران را به سازمان های ورزشی و پلتفرم های مدیریت جمعی مشتاق تر می کند.

برگرفته از سیستم کنترل تیمی پلتفرم "Socios" که توسط تیم های فوتبال یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا استفاده می شود.

یک پروتکل برای ساخت برنامه های غیر متمرکز با سرعت بالا در شبکه Ethereum و IPFS با استفاده از GraphQL است.

عدم قطعی شبکه تحت هر شرایطی برروی این پلتفرم برای برنامه های غیر متمرکز. بر پایه اعتماد بر کاربر و عدم نیاز به اعتمادسازی شبکه ای. IPFS امکان ذخیره سازی ارزان را فراهم می کند و اتریوم معاملات اتمی را امکان پذیر می کند اما داده ها به ندرت در فرمی ذخیره می شوند که می توانید مستقیماً در برنامه های خود مصرف کنید.

انجام پرداخت درون شبکه ای و تراکنش های لازم

Quoinblock یک پلتفرم و اکوسیستم جدید بلاک چین مبتنی بر علوم جدید و یک فلسفه جدید بلاک چین. هدف اصلی آن انتقال جریان اصلی به بلاک چین است. Quoinblock یک سکوی بلاک چین مقاوم به کوانتوم است. برای اطمینان از اینکه اکوسیستم ایمن کوانتومی است، Quoinblock از یک طرح مبتنی بر امضاهای زمانی استفاده می کند که با استفاده از توابع هش رمزنگاری ساخته شده اند. مدل های دیگر نیز پشتیبانی می شوند.

توابع مطابق قانون Inbuilt در معماری قرار دارند. تأیید امنیت بالا، پس از کوانتوم و تأیید قراردادهای هوشمند. معدن سبز: یک مدل معادن سبز با یک طرح جدید اجماع.

از توکن ها برای پرداخت هزینه های اجرای قرارداد هوشمند ، سپرده گذاری ، صرافی و خدمات حضانت و غیره استفاده می شود.

نسل سوم بلاک چین که قابلیت مقیاس پذاری بیشتر و منعطف تری نسبت به ورژن قبلی دارد. معرفی موتور پیشرفته برای تایید بستر بلاک چین از دیگر توانایی های این پلتفرم است.

بلاک چین اختصاصی برای هر سازمان یا شرکت. قالب سازی بر بستر سیستم تایید شده شرکتی، بدون واسط کاربری، قابل تعامل و بدون مداخله در روند کاری.

پرداخت درون برنامه ای و انجام تراکنش ها

امتیاز
انجمن
افزایش حجم
نوع
تاریخ
نام ارز
امتیاز
انجمن
افزایش حجم
نوع
تاریخ فروش توکن
نام ارز
نمایش بیشتر

عرضه اولیه ها (ICO&IEO) بتازگی ICO، (عرضه اولیه سکه) و IEO، (عرضه اولیه در صرافی)، به روشی بسیار محبوب برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. در سالهای اخیر تعداد ورود توکن ها به بازار ارزهای دیجیتال به طرز چشمگیری افزایش یافته است. به عنوان سرمایه گذاران در حوزه رمز ارزها، برای یافتن فرصت های سرمایه گذاری و تشخیص اینکه کدام ICO و IEO شانس بیشتری برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذاری موفق دارند، باید به طور گسترده و جامع تحقیق کنیم. ما مفتخریم که این لیست منحصر به فرد از ICO و IEO ها را به شما ارائه می دهیم، که دارای معیارهایی است که به نظر ما برای سرمایه گذاری در پروژه های موفق ضروری هستند.

سوالات متداول

عرضه اولیه سکه (ICO) چیست؟

در دنیای ارزهای دیجیتال، توسعه‌دهندگان و ایده‌ پردازان می‌توانند بودجه‌ توسعه‌ پروژه خود را از طریق روشی به نام عرضه اولیه سکه (ICO) فراهم کرده و از سراسر جهان سرمایه‌‌گذاران زیادی را جذب کنند.

عرضه اولیه صرافی (IEO) چیست؟

عرضه اولیه صرافی همانطور که از نامش پیداست، در پلتفرم‌های صرافی ارزهای دیجیتال مثل بایننس (Binance) انجام می‌پذیرد. در این کمپین‌ها برخلاف عرضه اولیه سکه (ICO)، یک صرافی برای جمع آوری سرمایه به نمایندگی از استارت آپ ها شروع به توزیع توکن‌های جدید خواهد کرد.

مزایای سرمایه‌گذاری در ICO چیست؟

اگر در انتخاب توکن مورد نظر برای سرمایه‌گذاری دقت لازم را داشته باشید بعد از ورود آن به صرافی یا به بازارهای معاملاتی میتوانید از افزایش ارزش آن سود خوبی را بدست آورید. سایت ارز سنتر این امکان را برای شما فراهم آورده تا از فسمت لیست عرضه اولیه‌ها توکن مورد نظرتان برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

برای انتخاب یک ICO به چه نکاتی باید توجه کرد؟

وایت پیپر تیم سازنده، تیم مشاوره، سرمایه گذاران معتبر و داشتن یک برنامه یا طرح کاربردی مطمئن و بکر در بستر بلاکچین. اینها نکاتی هستند که باید به آنها توجه داشته باشید.

نمایش بیشتر