تعداد ارزهای دیجیتال :

2,194

معاملات 24 ساعت :

121.97 میلیارد دلار

بیشترین معامله :

Tether

حجم بازار :

1.02%

1.764 تریلاد دلار

نرخ دلار سنا :

0.99%

23,758 تومان

لیست کامل رویدادهای ارزهای دیجیتال

Miami, FL

همایش بین المللی IMTC در سال 2020

حدودا 450 شرکت کننده در بزرگترین نمایشگاه تجاری صنعت با حضور در شبکه های بدون توقف و موج جدیدی از شرکت کنندگان که از بخش های Fintech و همچنین بخش های Blockchain & Crypto وارد کشور شده اند ، به فرصتهای شغلی این رویداد علاقمند می کند.

Nicosia, Cyprus

همایش غیر متمرکز سازی در سال 2020

دانشگاه نیکوزیا مفتخر است چهارمین کنفرانس غیرمتمرکز سالانه را که از 11 تا 13 نوامبر سال 2020 در لیماسول ، قبرس برگزار می شود ، ارائه دهد. غیرمتمرکز سازی خود را به عنوان نخستین کنفرانس برتر اروپا در زمینه ارزهای دیجیتال و بانکی تشکیل داده است. این کنفرانس مدیران تجاری و کارشناسان آکادمیک پیشرو در جهان را گرد هم می آورد تا درباره روندهای فعلی و پیشرفت های آینده بحث و گفتگو کنند.

Santa Clara, CA

نمایشگاه بلاک چین امریکای شمالی

یکی از پیشرفته ترین مجموعه نمایشگاه های بلاک چین موجود چهارمین سالگرد خود را اینبار درقلب سیلیکون ولی واقع در کنوانسیون سانتا کلارا در آمریکای شمالی برگزار می کند.

Los Angeles, CA

همایش بلاک چین در لوس آنجلس

اجلاس بلاک چین لوس آنجلس کنفرانسی پیشرو در زمینه سرمایه گذاری و ساخت بسترهای بلاک چین می باشد که بصورت هدفمند در این صنعت متمرکز است. یک رویداد منحصر به فرد ، سرنوشت ساز ، تأثیر گذار ، آموزنده و تفکر برانگیز که توسط برخی از نوآوران برجسته جهان ، سازندگان برتر و رهبران برجسته در اکوسیستم بلاک چبن مدیریت می شود.

Chicago, IL

صدای بلاک چین

تنها کنفرانس بلاک چین برای ایجاد یک رویداد بدون وقفه که اکوسیستم بلاک چین را شامل می شود از جمله سه فایل صوتی از محتوای طراحی شده برای به حداکثر رساندن فرصت های شبکه و دادن چشم انداری به شرکت کنندگان در مبحث بازگشت سرمایه واقعی از طریق اتصالات ارزشمند و اطلاعات اصلاح شده است.

Tokyo, Japan

اجلاس سران بلاک‌چین TEAMZ

به مناسبت پنجمین سالگرد اجلاس سران TEAMZ BLOCKCHAIN ، ما مکان ویژه ای را انتخاب کردیم این اجلاس در ماه سپتامبر سال 2020 برگزار می شود و شبکه های تأثیرگذار ، محتوای با کیفیت و فرصت های رشد تجارت را ارائه می دهد. به عنوان کنفرانس مهم WEB TOKYO BLOCKCHAIN ، فرصت های ارتباطی و ایجاد ارتباط بیشتر ، استفاده از موارد و سایت های خبری پر از مصاحبه ها و مقاله های عمیق بیشتر وجود خواهد داشت ، که باعث می شود شرکت ها به دنبال مکانی برای قرار گرفتن در معرض و دید برند باشند. به دنیا نشان دهید که آنها بهترین کارها را انجام می دهند. 

Tokyo Blockchain Week 2020

هفته بلاک‌چین توکیو 2020

به برخی از مشهورترین سفیران بلاکچین و ارزهای رمزنگاری در سراسر جهان بپیوندید. این دومین بار است که میزبان هفته بلاکچین در توکیو هستیم که توسط این انجمن تدارک دیده شده است. تمام ابتکارات داوطلبانه توسط شرکت های بین المللی و محلی در حوالی TEAMZ BLOCKCHAIN SUMMIT شکل گرفته است ، این امر تمام فناوری بلاکچین و رویدادهای مرتبط با شبکه را فراهم و پشتیبانی می کند.

Belek. Antalya. Turkey

هشتمین رویداد جهانی کوینز بانک

سه سال پیش تیم Coinsbank آنقدر جسور بود که با اولین رویداد Blockchain Cruise بزرگترین کنفرانس جهانی بلاکچین را در دریا برگزار کند. از آن زمان ما به 7 رویداد منحصر به فرد از ایالات متحده ، کارائیب تا آسیا و اروپا دست یافته‌ایم. در طی سالها یک جامعه جهانی قدرتمند ساخته شد. و CoinsGang Weekend 2020 جشن همکاری و توانمند سازی این جامعه است.

Virtual

برگزاری انجمن مجازی بلاک‌چین اروپا

انجمن بلاک‌چین اروپا پیشتاز در زمینه برگزاری همایش‌های تجاری در اروپا است. مکانی برای ملاقات رهبران پیشرو در حوزه فناوری، قانونگذاران، سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها، توسعه دهندگان و کارآفرینان صنعت بلاک‌چین. ماموریت ما این است که محتوایی در سطح کلاس جهانی را با همکاری درخشان‌ترین افراد موجود در فضای این حوزه ارائه دهیم. در حالی که ما یک محیط انحصاری را فراهم می کنیم که در آن همه شرکت کنندگان برای ایجاد روابط تجاری و جستجوی شرکای بالقوه برای مشاغل، با یکدیگر دیدار می‌کنند.

Atlanta, GA

کنفرانس بلاک سک 2020

این کنفرانس امنیت سایبری برتر وب 3.0 را در نیمکره شمالی در تاریخ 16-17 سپتامبر سال 2020 در آتلانتا ، جورجیا برگزار می کند ، جایی که ما به بررسی و تفسیر مصرف کنندگان و شرکتهای بزرگ و راه حلهای امنیت سایبری و گسترده می پردازیم. این تجربه دو روزه باعث می شود تا حرفه ای ها و مشاغل مرتبط مجددا با تعریف صنعت جهانی امنیت سایبری ، به ویژه در  حوزه بلاک چین، بیومتریک و هوش مصنوعی آشنا شوند.

Houstoun, TX

چهارمین کنفرانس سالانه بلاک چین در نفت و گاز

با همکاری کنسرسیوم بلاک چین نفت و گاز، متشکل از غول های این صنعت مانند ConocoPhillips ، Shell ، Equinor ، شرکت نفت ماراتن ، شورون ، هس ، Repsol ، منابع طبیعی Pioneer، این کنفرانس راه هایی را برای بررسی ویژگی های تحول در فناوری بلاک چین، ساده سازی کارها و افزایش بهره وری مورد بررسی قرار خواهد داد.

New York, NY

اجلاس فناوری های بلاک چین

گردهمایی هزاران نفر از متخصصان و صاحبنظران فناوری های دیجیتالی و بلاک چین از ویژگی های این همایش می باشد. نشست فناوری بلاکچین منحصر به فرد ترین رویداد جهان است که شامل صدها کارآفرین ، سرمایه گذار ، پیشگام و خلاق در زیر یک سقف برای پرداختن به بزرگترین چالش های بشریت از طریق فناوری بلاک چین خواهد بود.

Dallas, TX

بیت کوین و دیگر هیچ!

شبکه جهانی ارزهای دیجیتال و بیت کوین. در این گردهمایی فقط و فقط در مورد بیت کوین صحبت می کنیم. در این همایش نه آلت کوین ها جایی دارند و نه در مورد بلاک چین صحبت می شود.

New York, NY

اجلاس جهانی بلاک چین

آینده بلاک چین اینجاست! انجمن جهانی بلاک چین فرصتها و چالش های مرتبط با بلاک چین را کشف خواهد کرد. این رویداد ابتکاری در ایجاد بستر تعاملی برای فن آوری های پیشرو ، کارآفرینان ، تنظیم کننده ها ، سرمایه گذاران ، دانشگاهیان و موسسات مالی در صنعت نوظهور بلاک چین است.

Newcastle, United Kingdom

کنفرانس بین المللی در زمینه بلاک چین و فناوری اطلاعات

هدف ICBDB 2020 این است که دانشمندان ، محققان و پژوهشگران برجسته دانشگاهی را گرد هم آورد تا تجربیات و نتایج تحقیق خود را در زمینه Big Data و Blockchain به تبادل و به اشتراک گذارد.

Online Virtual Conference

همایش مدیریت مالی غیرمتمرکز

در این کنفرانس آنلاین که در دو بخش و با حضور بیش از 25 سخنران جهانی که به تبادل اطلاعات در زمینه منابع مالی غیرمتمرکز و موضوعات مرتبط دیگر برگزار می شود، سعی در شفاف سازی و ایجاد بستر مناسب برای فراهم کردم موقعیت های شغلی مرتبط در همین راستاست.

Miami, FL

صنعت ماینیگ

در این همایش جذاب و پر محتوا که با گرد هم آمدن اعضا و فعالان این حوزه از جمه صنعتگران عرصه دیجیتال و ماینینگ سرمایه داران و سرمایه گذاران این زمینه ، متخصصان و دانشمندان تکنولوژی ارزهای دیجیتال برگزار می شود، به بحث و تبادل نظر در رابطه با تحول این صنایع با استفاده از تکنولوژی بلاک چین و صنعت ماینینگ می پردازند. 

Austin, TX

سمینار الگوریتم های بلاک چین

در این کنفرانس طی سه روز با ارائه اطلاعات کاربردی و برگزاری کارگاه های تخصصی هم بصورت آکادمیک و هم عملیاتی در حوزه تجارت و هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین بروز رسانی می شوید.

Brisbane, Australia

زنجیره تامین در بلاک چین

زنجیره تأمین در کنفرانس بلاک چین با هدف گردهم آوردن کاربران زنجیره تأمین ، محققان صنعت و دانشگاه ، توسعه دهندگان برنامه ها ، شرکت های کاربردی در این زنجیره، شرکت های پلتفرم بلاک چین و همچنین دولت، برای گفتگو در مورد منشا تامین مالی در این زنجیره مذاکره خواهند کرد.

Singapore

کنفرانس اینترنت اشیاء و بلاک چین

این اجلاس مجمعی است برای محققان، دست اندرکاران و متخصصان صنعت ، دانشگاه و دولت برای گفتگو در مورد تحقیق و توسعه رویدادهای حرفه ای در بلاک چین و اینترنت اشیاء می باشد.

Virtual Online Conference

اجلاس جامعه غیرمتمرکز گرایان

پیوستن برخی از بزرگترین نام های صنعت بلاک چین  به این اتحادیه به منظور تشویق همکاری و مشارکت در این شرایط حساس حقیقتا بی سابقه است. به مدت یک هفته از محتوای همه جانبه ، تعامل اجتماعی بی نظیر به ما بپیوندید و بخشی از بزرگترین تجربه مشترک آنلاین تا کنون باشید!

London, United Kingdom

انجمن دیجیتال اروپا

ماهیت اصلی این روبداد بحث و گفتگو در رابطه با آینده تحولات مالی و اقتصادی می باشد که عبارتند از: 

  • تجارت های غیر متمرکز
  • تداوم در پیشرفت بانکداری اینترنتی
  • خودنمایی غولهای صنعت تکنولوژی در خدمات اقتصادی و مالی
  • همکاری و تعامل بانکها و تکنولوژی های دیجیتال برای سهولت در بستر بلاک چین
  • پیشرفت توسعه جهانی فناوری های مالی و دیجیتال محور 
  • رشد چشمگیر تسلط تکنولوژی های مالی در چین
  • آینده قانونگذاری های لازم در حوزه فناوری های مالی و بیمه گذارها

 

Amsterdam, The Netherlands

نمایشگاه بلاک چین اروپا

این کنفرانس تحت پوشش شبکه RAI آمستردام برگزار می شود و با هدف انتقال اطلاعات مورد نیاز در زمینه بلاک چین و فناوری های دیجیتال  ایجاد شده تا شرکت ها و سازمانهای مرتبط را با این فضا بیشتر آشنا کند.

London, United Kingdom

اجلاس بلاک چین در لندن

این اجلاس یکی از پیشرو ترین گردهمایی های فضای بلاک چین در امور تجاری می باشد  که برای علاقه مندان و افرادی که به آینده کسب و کار خود در حیطه فعالیت بلاک چین فکر می کنند سودمند است. در این همایش 200 نفر از اشخاص تاثیرگذار و موفق در دنیای بلاک چین با مخاطبان به گفتگو می پردازند.همچنین 25 نفر از فروشندگان برتر این حوزه تجارب خود را با حاظران به اشتراک می گذارند.

Amsterdam, Netherlands

نمایشگاه فناوری های اینترنت اشیاء در اروپا

این کنفرانس تحت پوشش شبکه RAI آمستردام برگزار می شود و با هدف انتقال اطلاعات کاربردی در رابطه با اینترنت اشیاء و تاثیر آن در زندگی روزمره ما، همچنین نقش آن در فناوری های دیجیتال  ایجاد شده تا شرکت ها و سازمانهای مرتبط را با این فضا بیشتر آشنا کند. اجرایی شدن این تکنولوژی در مشاغل مرتبط با ساخت وساز ، حمل و نقل ، زنجیره تأمین ، بیمه ، لجستیک ، دولت ، انرژی و خودرو بسیار مفید خواهد بود.

Berlin, Germany

اجلاس جهانی فناوری Blockchain در بخش انرژی

EventHorizon نشست برتر در صنعت blockchain انرژی است. مترقی ترین ذهن ها در کنار هم برای نشان دادن آینده انرژی.

Shenzhen, China

مجمع جهانی بلاک چین

در این انجمن فرصت های موجود در این بستر و چالشهایی که برای رشد و پیشرفت فناوری بلاک چین وجود دارد مورد بررسی قرار می گیرد. که در ایجاد یک بستر تعاملی برای فناوری های پیشرو ، کارآفرینان ، قانونگذاران ، سرمایه گذاران ، دانشگاهیان و موسسات مالی در صنعت نوظهور Blockchain است.

Online Virtual Conference

توقف چرخه رویدادهای بلاک چین در سال 2020

موضوع مورد بحث در این کنفرانس آنلاین در رابطه با تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر گردهمایی های حضوری در حوزه بلاک چین می باشد که به موجب این اتفاق و ممنوعیت پروازها بوقوع پیوسته است.

Online Virtual Conference

کنفرانس مجازی با موضوع معاملات جهانی بر بستر بلاک چین

در این گردهمایی در رابطه با تجارت بین الملل، معاملات پویا و خرید و فروش بر بستر بلاک چین گفتگو خواهد شد.

سوالات متداول

نمایش بیشتر