خانه اخبار اخبار جهان وکیل ترامپ، وکالت بایننس در نبرد با فوربس را بر عهده خواهد گرفت!

وکیل ترامپ، وکالت بایننس در نبرد با فوربس را بر عهده خواهد گرفت!

وکیل ترامپ، وکالت بایننس در نبرد با فوربس را بر عهده خواهد گرفت!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

در دادخواست امروز دادگاه منطقه‌ای نیوجرسی ایالات متحده، صرافی بایننس اعلام کرد که مقاله منتشر شده توسط فورس، افترا آمیز بوده و باعث خسارت چند میلیون دلاری شده است. در حالی که سوالات متعددی پیرامون اصل دعوی در حال مطرح شدن است، جای شک باقی نیست که این صرافی بصورت جدی در حال پیگیری است.

وكیل مشهور با روابط گسترده هالیوود و سیاسی، در نبرد با فوربس ظاهر خواهد شد

این صرافی وکیل مشهور چارلز هاردر (Charles Harder) که دادخواست Hulk Hogan علیه Gawker Media را مطرح کرد، به کار گرفته است. وی توانست در سال 2016 خسارت 115 میلیون دلاری و پس از آن 25 میلیون دلاری را پس از انتشار اخباری پیرامون مسائل جنسی، برای موکل خود دریافت کند.

پیگیری‌های قانونی هاردر پس از مدت کوتاهی مستقیماً منجر به سقوط Gawker Media شد. همچنین Peter Thiel بنیانگذار میلیاردری Palantir و PayPal، پس از انتشار تیتری توسط Gawker مبنی بر گرایش جنسی وی، در تأمین مالی پرونده های قضایی در این خصوص، کمک کرد.

بیشتر بخوانید: جهش قیمت لایتکوین بعد از قرارگرفتن در برنامه PayPal related_content

هاردر اخیراً با وکالت ترامپ در پرونده دیگری به اتهام مسائل جنسی علیه Stormy Daniels (با نام اصلی Stephanie Clifford)، خبرساز شد. در این پرونده، هاردر در سمت برنده حرکت anti-SLAPP قرار داشت. این نوع دادخواست به عنوان “دادخواست استراتژیک علیه مشارکت عمومی” مطرح می شود که منتقدان را از انتشار مطالب منصرف می کند و به عنوان یک تاکتیک محبوب میان شرکت‌ها و چهره‌های مطرح از جمله سیاستمداران تبدیل شده است.

هاردر همچنین وکالت دیگر اعضای خانواده ترامپ از جمله ملانیا ترامپ را نیز بر عهده داشته است. در اقدامی که علیه روزنامه Daily Mail انگلیسی انجام شد، هاردر توانست خسارت 2.9 میلیون دلاری و همچنین عذرخواهی این روزنامه پس از انتشار خبری مبنی بر اینکه ملانیا “خدماتی فراتر از مدل سازی” ارائه کرده است را برای موکل خود دریافت کند. وی همچنین نماینده Jared Kushner، داماد رئیس جمهور در پرونده ای علیه Vanity Fair بوده است.

با این حال، هاردر همیشه موفق نبوده است. او به نیابت از Harvey Weinstein شکایتی علیه New York Times مطرح و سپس وکالت خود را پس گرفت. با توجه به اینکه هاردر تنها در این پرونده (تنها یک بار) وکالت خواهد کرد، بنابراین انتظار نمی‌رود که نماینده بایننس در سایر مراحل قانونی باشد.

وکیل ترامپ، وکالت بایننس در نبرد با فوربس را بر عهده خواهد گرفت!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت کاردانو، 1 دسامبر (1 آذر) تحلیل قیمت کاردانو، 1 دسامبر (1 آذر)