خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر قیمت بیت‌کوین چیست؟

تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر قیمت بیت‌کوین چیست؟

تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر قیمت بیت‌کوین چیست؟
زمان مطالعه : 1 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دو سناریوی احتمالی وجود دارد که آنها را با هم بررسی می کنیم.

در سناریوی اول اگر دولت جدید بدون تغییر و بوجود آمدن رویه تازه‌ای تشکیل شود، که به معنای انتخاب مجدد ترامپ بعنوان رئیس جمهور خواهد بود. شاهد ادامه همین سیر تکاملی و پیشروی قانونگذاری های موجود هستیم که آنچنان تاثیری بر دنیای ارزهای دیجیتال نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: ترامپ، بسته معیشتی جدید و افت قیمت بیت کوین! related_content

آخرین رویداد حاشیه ساز و جنجالی امسال انتخابات ریاست جمهوری است که بعد از فراز و نشیب‌های فراوانی که همه‌گیری کرونا و بحران‌های اقتصادی ناشی از آن بر قیمت بازار ارزهای دیجیتال داشت می‌تواند تاثیر بسزایی در این حوزه داشته باشد.

در حال حاضر بخاطر شرایط بد اقتصادی و تعطیلی اکثر کسب و کارهای متوسط و کوچک نیاز مبرمی به تزریق پول و نقدینگی به جامعه احساس می شود. با توجه به تصمیم رئیس جمهور ترامپ مبنی بر موکول کردن واگذاری بسته معیشتی جدید به بعد از انتخابات هنوز باید منتظر بود تا نتیجه انتخابات ریاست جمهوری مشخص شود.

در هر دو سناریو باید منتظز ماند و دید که آیا بایدن با تغییر رویه جدیدی وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد و یا اینکه ترامپ با رویه موجود به این روند ادامه خواهد داد. در هر دو صورت امیدواریم که تغییراتی که ایجاد می‌شود تاثیر مثبتی بر قیمت بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشد.

تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر قیمت بیت‌کوین چیست؟

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
آندره کرونیه خالق یرن فاینانس از دیفای جدا شد! آندره کرونیه خالق یرن فاینانس از دیفای جدا شد!