خانه اخبار اخبار بلاک چین ایجاد بازار مالی بین زنجیره‌ای با استفاده از فناوری بلاک‌چین

ایجاد بازار مالی بین زنجیره‌ای با استفاده از فناوری بلاک‌چین

ایجاد بازار مالی بین زنجیره‌ای با استفاده از فناوری بلاک‌چین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

Kava، پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین ارز‌های دیجیتال، به تازگی یک توکن دولتی را وارد بازار کرده است. این پلتفرم غیر متمرکز مالی، قصد دارد که در بلاک‌چین Cosmos، یک بازار مالی بین زنجیره‌ای ایجاد، و به جمع آوری سرمایه دیفای بپردازد. 

Kava، در بیانیه‌ای در وب سایت خود اعلام کرد که قصد دارد برنامه‌ای به نام Harvest را روی کار آورد. از طریق این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند ارز‌های دیجیتالی مانند CRP ،BNB ،BUSD ،KAVA و USDX و بیت‌کوین را به صورت وام، دریافت کنند.

اپلیکیشن Harvest، با استفاده از بستر چین‌لینک، داده‌های مرجع قیمت Kava را دریافت و فرایند انتقال بین زنجیره‌ای را برای عموم، تسهیل می‌کند. به گفته سازندگان آن، این برنامه برای هر شخصی در هر کجای جهان در دسترس است. خوب است بدانید که هدف Harvest کمک به سهامداران بازار‌های مالی دیجیتال است و باعث محدودیت برنامه‌هایی مانند فناوری مالی، معاملات تجاری و فعالیت سازمان‌های مالی نخواهد شد. 

علاوه براین Kava اعلام کرد که در آینده، اپلیکیشن‌های بیشتری را نیز طراحی خواهد کرد. Harvest، اطلاعات کاربردی مورد نیاز خود را از آخرین به روز رسانی‌های شبکه اصلی KAVA، دریافت می‌کند. به این ترتیب همه خدمات مورد نیاز کاربران را در بستر خود فراهم می‌آورد.

بیشتر بخوانید: خرید بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق اپلیکیشن! related_content

برایان کر، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم KAVA، اعلام کرد که دغدغه این شرکت، ایجاد یک توکن دولتی بوده است. توکنی که KAVA وارد بازار کرده است، HARD نام دارد. این توکن دولتی، هماهنگی میان معاملات غیر متمرکز مالی را در طی فرایند وام دهی، ایجاد می‌کند.

blockquote

این موضوع به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از پلتفرم غیر متمرکز KAVA، اپلیکشن‌های متعددی را طراحی کنند. آنها همچنین قادرند سیستم امنیتی، انتقالات بین زنجیره‌ای و ساختار‌های خود را با استقاده از این پلتفرم، ارتقا دهند. این فعالیت‌ها بسیار زمانبر بوده و هزینه بالایی دارند اما KAVA، کلید تمامی این مشکلات است.برایان کر

blockquote

دارندگان توکن هارد همچنین این قابلیت را دارن که دارایی های مورد قبول پلتفرم را تایید کرده و سود توزیع شده در سیستم را مدیریت کنند. پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده ، 20 درصد از این توکن در اختیار سهامداران این شرکت قرار گیرد. به گزارش کوین‌تلگراف، توکن KAVA بعنوان یکی از اولین پروژه های فضای دیفای در لیست بایننس قرار گرفته است و همکاری متقابلی را آغاز کرده‌اند.

ایجاد بازار مالی بین زنجیره‌ای با استفاده از فناوری بلاک‌چین

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت کاردانو، 31 اکتبر (10 آبان) تحلیل قیمت کاردانو، 31 اکتبر (10 آبان)