خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها افزایش رشد معاملات ریپل در آسیا

افزایش رشد معاملات ریپل در آسیا

افزایش رشد معاملات ریپل در آسیا
زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

مدیرعامل ریپل، آقای برد گارلینگهاوس روز جمعه گفت که تجارت این شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه متأثر از شکایت سازمان بورس آمریکا علیه آنها نشده و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

ریپل در ماه دسامبر با شکایت سازمان بورس آمریکا مواجه شد. سازمان بورس، ریپل، بنیان گذاران آن و مدیران ارشد این شرکت را به فروش اوراق بهادار ثت نشده از سال 2013 متهم کرد.
شرکت پرداخت بلاکچین این اتهامات را رد می‌کند ولی این شکایت باعث شد که تعدادی از صرافی های آمریکایی از جمله کوین بیس، هفتمین ارز دیجیتال برتر جهان را از لیست معاملاتی خود خارج کنند.
گارلینگهاوس که شخصاً از سوی سازمان بورس به فروش 600 میلیون دلار اوراق بهادار ثبت نشده ریپل متهم شده است، روز جمعه در مصاحبه ای با رویترز گفت که تجارت آنها در مناطقی مثل ژاپن رونق گرفته است.
“این دادخواست مانع فعالیت ما در ایالات متحده شد اما تأثیری در آسیا و اقیانوسیه نداشته است ولی ما توانستیم به رشد تجارت خود در آسیا و ژاپن ادامه دهیم.”
گارلینگهاوس ادعا می‌کند که این توکن همچنان در بیش از 200 صرافی در سرتاسر جهان معامله می‌شود.
منطقه آسیا و اقیانوسیه برای ریپل بسیار مهم است و این شرکت توانسته رشد چشمگیری در این مناطق داشته باشد. ریپل در ژاپن یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک با شرکت SBI Holdings منعقد کرد تا SBI Ripple متولد شود، شرکتی که هدف آن تسهیل پرداخت های زیربنای تکنولوژی ریپل است.
گارلینگهاوس در این مصاحبه فاش کرد که از زمان طرح دعوی دادخواست سازمان بورس علیه ریپل، این شرکت بیش از 15 قرارداد جدید با بانک های سراسر جهان امضا کرده است. وی افزود: عدم وضوح نظارتی در ایالات متحده مانع نوآوری است.
وی گفت: ما شاهد این هستیم که فعالیت ریپل در خارج از ایالات متحده و مخصوصاً در آسیا و ژاپن رشد کرده، وی گفت که در مورد حذف شدن ریپل از صرافی های خارج از ایالات متحده هیچ اطلاعی ندارد.
” ریپل در بیش از 200 صرافی در سرتاسر جهان خرید و فروش می‌شود، در واقع فقط سه یا چهار صرافی در ایالات متحده تجارت ریپل را متوقف کرده اند.”
بنظر شما قرارداد هایی که ریپل با بانک هایی درسراسر جهان منعقد کرده آیا جلوی ضرر سنگین خرید و فروش نشدن در ایالات متحده را می‌گیرد؟

افزایش رشد معاملات ریپل در آسیا

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
همکاری ریپل با بزرگترین شریک خود پایان یافت همکاری ریپل با بزرگترین شریک خود پایان یافت