خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت پولکادوت، 22 اکتبر (1 آبان)

تحلیل قیمت پولکادوت، 22 اکتبر (1 آبان)

تحلیل قیمت پولکادوت، 22 اکتبر (1 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

گاوها در رساندن قیمت پولکادات (DOT) به سطوح بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (4.14 دلار) با مشکل روبرو شدند و خرس‌ها نیز توانایی کشاندن قیمت به زیر 3.80 دلار را ندارند. این باعث شده تا نمودار در یک محدوده کوچک نوسان داشته باشد.

معمولا این تنگ شدن محدوده حرکت با یک حرکت پر شتاب همراه می‌شود. اگر گاوها بتوانند قیمت را از EMA20 رد کنند، نمودار نرخ برابری  قیمت DOT/USD می‌تواند تا 4.6112 دلار بالا برود و این اتفاق می‌تواند با جهش تا 5.5899 دلار ادامه یابد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادوت 22 اکتبر

EMA20 بدون شیب شده و RSI هم با شدت تا خط میانی بالا آمده و این یعنی فشار فروش کاهش یافته است. البته اگر نمودار بار دیگر از روی سطح مقاومت پیش روی خود به پایین برگردد و به زیر سطح 3.80 دلار کشیده شود، تست دوباره سطح حمایت 3.5321 دلار ممکن خواهد شد.

تحلیل قیمت پولکادوت، 22 اکتبر (1 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت! بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!